Skocz do zawartości
Forum

Tantra seksualna


Gość bronkaa

Rekomendowane odpowiedzi

W największym skrócie to jak przedłużyć stosunek seksualny i wykorzystywać siłę orgazmu i sam stosunek seksualny dla zdrowia. Sensem tantry jest wymiana energii męskiej i żeńskiej. Energia seksualna jest przetwarzana i wpływa na zdrowie i siły witalne. Seks tantryczny sprawia, że radość z seksu jest na zupełnie innym poziomie jak tradycyjny seks.

Odnośnik do komentarza
Gość o tantrze

męski seks tantryczny jest to orgazm suchy, czyli bez wytrysku. Nie kumam co się dzieje ze spermą, bo przecież orgazm męski = wytrysk nasienia, a sperma składa się z zawiesiny produkowanej przez prostatę i plemniki produkowane przez jądra..
Podejrzewam, że następuje wytrysk wsteczny, czyli do pęcherza moczowego, a nie jakaś tam zamiana na energię witalną z innego poziomu.. Co Wy na to?

Odnośnik do komentarza

że coś koło wytrysku wstecznego musi być, świadczy polecany przez tantryków trening mm Kegla, które dzięki treningowi są tak silne, że ściskają cewkę moczową i sperma chciał niechciał musi cofnąć się do pęcherza.
Moim zdaniem, jest to zakłócenie orgazmu/przyjemności.. Najprzyjemniej jest jak sperma bez przeszkód i w dużej ilości tryska do cipki.

Odnośnik do komentarza

parę lat temu kupiłem program dot. suchego orgazmu, i spytałem się autora tego programu, czy po takim seksie tantrycznym bez wytrysku kobieta może zajść w ciążę. Otóż stwierdził, po pierwszym orgazmie nie wolno pchać penisa do kolejnego seksu, Odpowiedź prosta, bo po wstecznym wytrysku w cewce moczowej pozostaje mnóstwo plemników, które mogą się uwolnić podczas ruchów frykcyjny penisa w pochwie. Tak, że tantra, to pic na wodę.

Odnośnik do komentarza
Gość karina 90

Mamusia mówi, rze ja nie rosnę i nowej sókienki nie chce mi dać. A ja jusz rosnę 27-dmą wiosnę i pod staniczkiem dobże mi znać.
Miałam kohanka ulóbionego, ktury przynosił ruży ukochany kfiat. Raz w łuszku lerzę jusz rozebrana, on mocno chycił za me kolana i szepnął w ócho: ach kocham Cię. I tak zasnęłam w jego objenciach, a kiedy skończył nie mam pojęcia, bo wtedy nie bolało nic..
A gdy minęło 9 miesiency, mały benkarcik przyszet na świat. Takiej miłości nie chcę znać więcej, bo takom miłość niech trafi szlag.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...