Skocz do zawartości
Forum

Kiedy masturbacja staję się nałogiem?


Gość Name24

Rekomendowane odpowiedzi

Gość takitamktos

Pewnie staje sie nałogiem wtedy kiedy chcemy to zostawic a sie nie da oraz gdy jest to rutyna a nie przyjemnosc. Ewentualnie gdy ktos w ten sposob czyli poprzez masturbacje stara sobie radzic z problemami w zyciu ;)

Odnośnik do komentarza

Powiem Tobie tak, jestem uzalezniony od masturbacji
postanowiłem z tym walczyc, masturbowałem sie
od 1-3 razy dziennie. To nie była przyjemnosc to juz nałog,
jak narazie jestem w trakcie walki z tym nałogiem
zszedłem do 1 masturbacji na 1 tyg. Lecz podczas snów erotycznych budze sie cały w nasieniu i nie wiem czy to oznacza cos złego czy to jest całkiem naturalnie w moim wieku, bo nikt mi nie odpowiedział jeszcze na te pytanie.
Konsekfencje masturbowania sa przerozne... wiec mozna to robic ale z umiarem...

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Gość niewazneee

Co to tych Twoich snow erotycznych Vezik to moze wlasnie przez to że zrezygnowales z masturbacji wlasnie reagujesz na wszystko mocniej, tak samo jak na te wlasnie sny erotyczne. Tak zauwazylem ze swojego doswiadczenia. Chociaz polucje nocne w wieku dojrzewania w ogole są normalnoscią o ile dobrze zapamietalem z lekcji biologii. Tez zrobilem sobie kiedys dluzsza przerwe od masturbacji to mialem wzwody co chwila, w nocy tez zdarzaly sie takie wytryski, w dzien przy wzwodzie z penisa wyciekala przezroczysta substancja (preejekulat czy jakos tak), nawet podczas oddawania moczu potrafila się pojawic. Tak wiec wszystko jest uwarunkowane Twoim popedem seksualnym, jeśli nie rozladowujesz napiecia seksualnego reką to organizm się tego domaga

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...