Skocz do zawartości
Forum

Jak doprowadzić kobietę do orgazmu?


Gość andriii

Rekomendowane odpowiedzi

Gość andriii

uprawiamy seks juz pół roku ale niestety tylko raz uzyskała orgazm ,,, co robić ..
robie minetę językiem , palcami i nic...
zawsze jak partnerka mogłaby dostać to ja wcześniej dostaję i wyjmuję ....

Odnośnik do komentarza
Gość takitamktos

Pogadaj z nią co lubi ;) ja jak dobrze poznalem upodobania jednej kobiety to miała strasznie mokro i raz dwa orgazm z powodu moich jęków rozkazów itp, tak wiec musisz ją dobrze poznac albo sam spytaj co ją najbardziej jara ;)

Odnośnik do komentarza
Gość Agatka9999

Ja mam taki problem jak twoja dziewczyna :/ Mój facet pieści mnie jezykiem czy też palcem a ja niewiele czuję... Czasami leżę jak kłoda i zastanawiam się kiedy wreszcie skończy, nie sprawia mi to zbyt wielkiej przyjemności, czasami czuję się nawet lekko rozdrażniona. Takimi pieszczotami nigdy nie doprowadził mnie do orgazmu. Szczerze nie mam nawet ochoty na seks z nim. On to zauważył i ma pretensje do mnie... Cóż ja mogę poradzić na to ? Sama tego nie rozumiem. Zastanawiam się z czego to wynika. Może mój facet nie pociąga mnie albo po prostu nie potrafi się odpowiednio mną zająć i chyba właśnie o to chodzi.

Odnośnik do komentarza
Gość Tomaszek96

Kobietę trudno podniecić ona musi czuć do Ciebie pociąg każdą dziewczynę da się podniecić jedna łatwiej druga trudniej bądź romantyczny czuły i nie spiesz się musi też czuć się pożądana przez Ciebie i na pewno mieć na to ochotę

Odnośnik do komentarza

~Załamany321
Nie chce ryzykować zapewne tym że skończy w niej, w środku.

To w takim razie, według mnie powinien się zdecydować, czy chce koncentrować się na tej rzeczy, czy na przyjemności.
Jeśli cały czas masz takie obawy, to zwyczajnie Cię to rozprasza, a więc i przeszkadza w skupieniu sie na tym, żeby było lepiej. Może zmieńcie metodę antykoncepcji?

Odnośnik do komentarza

~Agatka9999
Ja mam taki problem jak twoja dziewczyna :/ Mój facet pieści mnie jezykiem czy też palcem a ja niewiele czuję... Czasami leżę jak kłoda i zastanawiam się kiedy wreszcie skończy, nie sprawia mi to zbyt wielkiej przyjemności, czasami czuję się nawet lekko rozdrażniona. Takimi pieszczotami nigdy nie doprowadził mnie do orgazmu. Szczerze nie mam nawet ochoty na seks z nim. On to zauważył i ma pretensje do mnie... Cóż ja mogę poradzić na to ? Sama tego nie rozumiem. Zastanawiam się z czego to wynika. Może mój facet nie pociąga mnie albo po prostu nie potrafi się odpowiednio mną zająć i chyba właśnie o to chodzi.

Leżysz jak kłoda i śmiesz mieć pretensje? Więcej inicjatywy, daj coś od siebie, a nie czekasz na gotowe.

Odnośnik do komentarza

A moze wlasnie chodzi o to ze nie stosujecie zadnej antykoncepcji tylko idziecie na tzw "czuja" i dziewczyna nie moze sie skupic ze ztrachu przed niechciana ciaza... po pierwsze antykoncepcja, tylko nie gumy bo to tez hamuje tylko tabletki, krazek etc... moze to pomoze a jezeli nie, trzeba kombinowac dalej, odpowiedni nastroj, mila atmosfera, przedluzenie gry wstepnej bo moze za krotko trwa, a na poczatku powinno sie rozpalic kobiete do granic dopiero myslec o swojej przyjemnosci... a moze ona sie regularnie masturbuje? u kobiet duza czesc w orgazmie odgrywa psychika, przez samozabawianie mogla wpoic sobie do mozgu jakie czynnosci najbardziej ja kreca i teraz tylko na to reaguje wiec bedzie musiala ci wytlumaczyc albo pokazac co i jak robi sama zebys mogl to powtorzyc:p

Odnośnik do komentarza

jestem z dziewczyną już 2 lata i od pół roku uprawiamy sex jednak nie zbyt często bo ona niestety nie ma z tego przyjemności. Na początku był jedynie ból później nie czuła ani bólu ani przyjemności. teraz też nie jest tak jak być powinno, coś tam wyczuwa ale tylko na początku później to już czeka aż to ja skończe. O orgazmie to nie wie nic. próbowałem już różnych pieszczot nawet sex oralny to tak jakbym dotykał jej pleców. Ciągle jest kłótnia o to że mi sie chce a dla niej to wgl może nie istniec. a jak jest długa gra wstępna to już mówi że mam kończyc bo jej sie nudzi. no ja już nie mam sił zachowuje sie tak jakby nie miała łechtaczki. ja już nie wiem czy wgl będzie miała jakąs przyjemność. słysze tylko że ona jest moją lalką a tylko na tym mi zależy.

Odnośnik do komentarza

najpierw proponowałabym szczera rozmowę, bo może ona coś w sobie dusi, może jest przemęczona, albo nie czuje się kochana lub jest jakiś inny powód. Potem przystąpić do działania, zmiana miejsca, pozycji, sposobów pieszczot, wydlużenie gry wstępnej...

Odnośnik do komentarza

Zajrzyj koniecznie na http://oswieconykochanek.pl. Dla mnie to niezbędnik dobrego kochanka po prostu. Nie wiem, gdzie by dziś bylo małżeństwo, gdyby nie ta strona. Facet pisze wprost o wielu ważnych rzeczach, o których zapominamy, choć na pierwszy rzut oka to są banalne sprawy. Jednak to tylko pozory, bo to nie są wcale rzeczy oczywiste i większość mężczyzn chyba nie zdaje sobie z nich sprawy.

Odnośnik do komentarza

w takim razie jesteś debil doskonały i szybkostrzelec!!!
Chłopie, kobieta wymaga >10 minut stymulacji łechtaczki i punkry G by szczytować!!!!
Ty pewnie po kilku ruchach spuszczasz się, odwracasz dupą i chrapiesz, prawda?
Rada: # wytryski do pochwy i za 4-tym razem twój wytrysk na tyle się opóźni, że wyzwolisz kobiecie orgazm, pod warunkiem, że Ci stanie. Mi w wieku 24 stawał za noc 10 razy, a Ci?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...