Forum Seks

Małe piersi

~Karolina 1992

~Karolina 1992

Wiem,że to forum o ktorym mowi sie glownie o seksie,aczkolwiek nie wiem gdzie sie z tym problemem zwrócić,mianowicie mam bardzo małe piersi .co prawda jest dosc szczupla,ale nie na tyle by nie miec nawet rozmiaru A ;/ mam 20lat,170cm wzrostu i 52kg wagi i calkowity brak piersi.W wieku 18lat mialam tłuszczaka na lewej piersi ktory zostal usuniety.powiedzcie,co robic ? czy sa moze jakies sposoby na powiekszenie naturalne piersi ? stosuje staniki push up ale to tylko efekt wizualny

renaśka

renaśka

Wiesz Karolinko ja również mam mały biust i był a raczej czasami jest w pewnym stopniu moim największym kompleksem jednak najważniejsze to to aby zaakceptować samą siebie to co małe też na swój sposób jest fajne. Mi w tym pomógł mój mąż gdyż mówił mi ,że mam super cycki i to że są one mniejsze niż u innych dziewcząt sprawia że sa fajniejsze bo np. nie wiszą . A Ty masz swoją 2-gą połówkę?

99254 renaska Kobieta, 24 lata, Radom
~Karolina 1992

~Karolina 1992

dziękuje za słowa otuchy,nie niestety nie mam .. :/

~takitamktos

~takitamktos

Według mnie to moze byc twój kompleks ;) ale przeciez nie wszyscy faceci maja wizje wielkiego biustu ;) znajdziesz takiego któremu sie bedziesz podobała i który pokocha cie nie tylko za ciało ;)

~Karolina 1992

~Karolina 1992

być moze tak,chociaz to jest wątpliwe ze wzgledu na to w jakich czasach teraz zyjemy..kult ciala itp. same rozumiecie..chcialabym chociaz miec ta miseczke A,ale chyba nie jest mi to dane.

~Achaa

~Achaa

twój problem polega na tym, że ważysz z 10 kg za mało i dlatego nie masz biustu. Jak przytyjesz, to i w cycki pójdzie :)

~Karolina 1992

~Karolina 1992

zgadzam sie z Toba - Achaa , lecz to nie jeest w moim przypadku taka prosta sprawa - mam taka przemiane materii ze trudno mi przytyc 1kg a co dopiero 10

~Kingof

~Kingof

witam. Mam 17 lat i pewien problem. Majac 14 lat, przez ponad pół roku nie jadlam miesa i piersi zmalały mi o ponad połowę. Mama i siostra maja ogromne piersi. Czy moge coś poradzić by one wróciły do swego poprzedniego stanu .? Moze jakaś dieta, więcej zaczne jeść lub jakieś masaże .?Prosze o porady ;)

Fr 69

Fr 69

Skoro twoja mama i siostra mają ogromne piersi jak napisałaś a twoje zmalały to może nawet lepiej. Nt diety jako mężczyzna nie wypowiem się bo nie mam rozeznania.

94202 fr-69 Mężczyzna, 45 lat, Warszawa
~Achaa

~Achaa

kochana, chcieć to móc :) wiem na swoim przykładzie, bo też zmagałam się z niską wagą, ale zawzięłam się i przytyłam. Dziś 57 kg i 163 cm wzrostu, a przy tym piękny biust o jakim marzysz :)

kkaasia_X

kkaasia_X

No niby tak, ale z tym przytyciem to "na dwoje babka wróżyła" Owszem, jak się przytyje, to piersi jako, że składają się w dużej mierze z tkanki tłuszczowej się powiększą... Niestety nie tylko one... Moja przyjaciółka (158 cm / ok 61 kg) po 40 ma śliczne piersi, ale za to paskudny brzuch i oponki :( Jak kilka lat temu ważyła ok 48 kg to piersi nie było prawie wcale "same skórki" jak to określała. Urodziła 2 dużych dzieci, z tego jedno długo karmiła... Obecnie stara się schudnąć, ale obawia się, że znowu znikną jej piersi...

88355 kkaasia-x Kobieta, 44 lata, Kraśnik
~KKKrystian

~KKKrystian

Ja bym się nie przejmował małym biustem, często to atut u kobiety. Mnie osobiście bardzo kręcą kobiety ze średnim biustem, ale nie miałbym najmniejszych problemów z zaakceptowaniem mniejszej czy dużej miseczki.
Zaakceptuj siebie i jeśli kompleks tyczy się mężczyzn pamiętaj, że jeśli facet cię kocha to nie sprawi mu to problemu.

Babi12

Babi12

Ja tez sie wstydziłam ze mam mały biust. Od roku mam chłopaka, który mówi ze mam zajebsty biust. Kolezanka mi poradziła zeby mój chłopak mi robił masaze to mogą sie zwiększyc. I tu się zdziwiłam biust mi się zwiększył o o jeden rozmiar. Musisz nabrac pewnosci siebie i uwierz mi nie kazdemu facetowi podobają sie duze piersi.

101909 babi12 Kobieta, 21 lat, Gdzieś Tam
~lemioch

~lemioch

9 na 10 facetów lubi duzy biust, a ten 1 woli tamtych 9 facetów ;) A tak serio, to ile rozmiarów, tylu wielbicieli. Mam znajomych, ktorych nie kręcą duże biusty, a nawet zwracają uwagę na inne częsci ciała kompletnie ten biust pomijając.

~WUTANGKLAN

~WUTANGKLAN

Ja osobiście lubię małe piersi i moje wszystkie dziewczyny miały takie bo takie mi się podobają.

~cichy30

~cichy30

koleżank nie kabínuj z natura,jezeli facet cie po kocha to ciebie a nie piersi,za to jaka jestes a nie jak wygladasz poza tym male jest piekne

franca

franca

~cichy30
koleżank nie kabínuj z natura,jezeli facet cie po kocha to ciebie a nie piersi,za to jaka jestes a nie jak wygladasz poza tym male jest piekne

Ładnie powiedziane. :)

85177 franca Kobieta, 11 lat, Wrocław
~wilku

~wilku

Ja też lubię małe piersi moja dziewczyna którą kocham też ma kompleks

~Cinderella

~Cinderella

bo to jest tak te co mają duże chcą mieć małe a te co mają małe chcą mieć duże. Tak to jest już pogmatwane. Ja uważam, ze jeśli dwie osoby się kochają to taki szczegół nie powinien robić różnicy

puchałke

puchałke

Nie przejmuj się. Taki stosunek wagi do wzrostu na pewno spodoba się wielu facetom. Mi osobiście nie gra roli jak duże są piersi. Miałem nie jedną o podobnych proporcjach i naprawdę wierzę, że są atuty z których mogłabyś skorzystać. Szczupłe nóżki, może odstające kości biodrowe (mniam) albo nawet żeberka i małe brodawki. To cud, miód i malina ;)

104485 puchalke Mężczyzna, 25 lat, Sopot