Skocz do zawartości
Forum

Małe piersi


Gość Karolina 1992

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Karolina 1992

Wiem,że to forum o ktorym mowi sie glownie o seksie,aczkolwiek nie wiem gdzie sie z tym problemem zwrócić,mianowicie mam bardzo małe piersi .co prawda jest dosc szczupla,ale nie na tyle by nie miec nawet rozmiaru A ;/ mam 20lat,170cm wzrostu i 52kg wagi i calkowity brak piersi.W wieku 18lat mialam tłuszczaka na lewej piersi ktory zostal usuniety.powiedzcie,co robic ? czy sa moze jakies sposoby na powiekszenie naturalne piersi ? stosuje staniki push up ale to tylko efekt wizualny

Odnośnik do komentarza

Wiesz Karolinko ja również mam mały biust i był a raczej czasami jest w pewnym stopniu moim największym kompleksem jednak najważniejsze to to aby zaakceptować samą siebie to co małe też na swój sposób jest fajne. Mi w tym pomógł mój mąż gdyż mówił mi ,że mam super cycki i to że są one mniejsze niż u innych dziewcząt sprawia że sa fajniejsze bo np. nie wiszą . A Ty masz swoją 2-gą połówkę?

Odnośnik do komentarza

witam. Mam 17 lat i pewien problem. Majac 14 lat, przez ponad pół roku nie jadlam miesa i piersi zmalały mi o ponad połowę. Mama i siostra maja ogromne piersi. Czy moge coś poradzić by one wróciły do swego poprzedniego stanu .? Moze jakaś dieta, więcej zaczne jeść lub jakieś masaże .?Prosze o porady ;)

Odnośnik do komentarza

No niby tak, ale z tym przytyciem to "na dwoje babka wróżyła" Owszem, jak się przytyje, to piersi jako, że składają się w dużej mierze z tkanki tłuszczowej się powiększą... Niestety nie tylko one... Moja przyjaciółka (158 cm / ok 61 kg) po 40 ma śliczne piersi, ale za to paskudny brzuch i oponki :( Jak kilka lat temu ważyła ok 48 kg to piersi nie było prawie wcale "same skórki" jak to określała. Urodziła 2 dużych dzieci, z tego jedno długo karmiła... Obecnie stara się schudnąć, ale obawia się, że znowu znikną jej piersi...

Odnośnik do komentarza
Gość KKKrystian

Ja bym się nie przejmował małym biustem, często to atut u kobiety. Mnie osobiście bardzo kręcą kobiety ze średnim biustem, ale nie miałbym najmniejszych problemów z zaakceptowaniem mniejszej czy dużej miseczki.
Zaakceptuj siebie i jeśli kompleks tyczy się mężczyzn pamiętaj, że jeśli facet cię kocha to nie sprawi mu to problemu.

Odnośnik do komentarza

Ja tez sie wstydziłam ze mam mały biust. Od roku mam chłopaka, który mówi ze mam zajebsty biust. Kolezanka mi poradziła zeby mój chłopak mi robił masaze to mogą sie zwiększyc. I tu się zdziwiłam biust mi się zwiększył o o jeden rozmiar. Musisz nabrac pewnosci siebie i uwierz mi nie kazdemu facetowi podobają sie duze piersi.

Odnośnik do komentarza

9 na 10 facetów lubi duzy biust, a ten 1 woli tamtych 9 facetów ;) A tak serio, to ile rozmiarów, tylu wielbicieli. Mam znajomych, ktorych nie kręcą duże biusty, a nawet zwracają uwagę na inne częsci ciała kompletnie ten biust pomijając.

Odnośnik do komentarza

Nie przejmuj się. Taki stosunek wagi do wzrostu na pewno spodoba się wielu facetom. Mi osobiście nie gra roli jak duże są piersi. Miałem nie jedną o podobnych proporcjach i naprawdę wierzę, że są atuty z których mogłabyś skorzystać. Szczupłe nóżki, może odstające kości biodrowe (mniam) albo nawet żeberka i małe brodawki. To cud, miód i malina ;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...