Skocz do zawartości
Forum

Gdzie znaleźć chłopaka?


Gość misiek010

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Eddie_20

Wiesz, z portalami to różnie bywa. Ja jak byłem w Twoim wieku, to w ogóle nie brałem ich pod uwagę jako miejsca, gdzie szukać dziewczyny (ale przez te 8 lat mogło się sporo zmienić). Generalnie, lepiej się rozejrzyj wokół- czy np jakiś kolega z Twojej klasy, albo szkoły nie próbuje się z Tobą zaprzyjaźnić itd. Ja jak miałem 12 lat, to byłem nieśmiały względem dziewczyn, które mi się podobały (z resztą dalej mi to zostało, ale już nie w takim stopniu :P) więc musisz się dobrze "rozejrzeć". Choć z drugiej strony pamiętaj, że 12 lat to baaardzo wcześnie na szukanie chłopaka (czy też dziewczyny) i nic na siłę ;)

Odnośnik do komentarza

Szczerze powiedziawszy, w Twoim wieku ciężko jest określić orientację seksualną, gdyż dojrzewasz i to się może jeszcze zmienić. Możliwe, że za jakiś czas okaże się że gejem nie jesteś, że to chwilowe zauroczenie wynikające z wieku dojrzewania, dlatego nei okreslaj sie w tej chwili jednoznacznie.
Co do Twojego pytania - mysle ze mozesz miec problem ze znalezieniem chłopaka bo w Twoim wieku malo osob okresla swoj homoseksualizm. Jesli chodzi o serwisy randkowe - daruj sobie. predzej trafisz na 50 letniego zboczenca pedofila niz na chlopaka takiego jak Ty. Niestety ale pozostaje czas, ze kogos poznasz i cierpliwosc, bo ona najbardziej sie opłaca. JAk bedziesz starszy mozesz porozmawiac z kims na necie ale musisz byc ostrozny co do spotkania. I na dzien dzisiejszy szczerze odradzam.

http://www.ticker.7910.org/an1cMls0g411100MTAwNDcxNGx8MzU1NjZqbGF8aW4gbG92ZQ.gif

Odnośnik do komentarza

To że ktoś jest gayem czy hetero nie ma znaczenia, po prostu taki jest i już. Ja w podstawówce, w czwartej klasie kochałem się w koledze z klasy, byłem szczęśliwy jak mogłem z nim być w jednym pokoju, rozmawiać, widzieć go, a jednocześnie spodobała mi się jedna dziewczyna w klasie. Po jakimś czasie to z dziewczyną mi przeszło, a bez kolegi nie mogłem wytrzymać. Jak byłem chory to szedłem do niego odpisywać lekcje i trwało to jak najdłużej żebym mógł być z nim. W ósmej klasie podobało mi się dwóch, a jeden był dziwny, bo taki macho a z małym kurduplowatym kolegą bawili się w łapanie i kręcenie jaj. A jak poszedłem raz do tego starszego, wyższego odpisywać lekcje to mnie nie wpuścił a był u niego ten mały, dopiero po latach myślałem, że oni coś razem mogli robić. Starszy wyrósł na zwykłego heteryka, a ja za to zakochałem się w innym chłopaku.
@Eddie20 - jesteś hetero to nie rozumiesz, że komuś się może podobać chłopak, ja gay nie rozumiem jak można cokolwiek robić z dziewczyną, to okropne. Dziewczyna może być tylko muzą artysty, jak modelka albo coś delikatnego, pięknego, ale nie dla seksu. Seksowny to jest facet, kochać się chce z facetem, oczywiście nie z każdym. A jak jesteście grubi jak baleron, jak Misiewicz to lepiej przestańcie żreć czipsy i słodycze i hamburgery tylko zacznijcie jeść dobre jedzenie i ćwiczyć, żeby schudnąć. Młody spala szybko i nie powinien grubnąć, ale wielu jest okropnie paskudnych grubasów i nazywają się miśkami. Jesteście spaślakami a nie miśkami, misiek to przyjemny owłosiony na torsie facet, w którego można się wtulić a nie spaślak. I golcie sobie włosy pod pachami i koło kutasa, w rowie, bo z krzaczorami wyglądacie ohydnie, odpychająco. Trzeba się myć, golić, wyglądać męsko i fajnie. A po kąpieli stosujcie antyperspirant, najlepiej taki kryształ, co się ałun nazywa, aktywuje się go wodą, zabija bakterie rozkładające pot i dzięki temu dłużej jesteście czyści. Kąpać się trzeba codziennie i myć, ale jak biegacie i się spocicie to nie śmierdzi jak stosujecie taki kryształ. Te psikane spraye są niezdrowe bo blokują pocenie a jeszcze mają trujące związki w sobie.

Odnośnik do komentarza

@sha sha
Ja od ok 8 roku życia wiedziałem, że podobają mi się chłopcy. Wcześniej nie pamiętam. Jak byłem u wujka na wsi to chodziliśmy z dwoma chłopakami do lasu się bawić w lekarza i robiliśmy igłami zastrzyki, to mnie podniecało jak widziałem ich członki i jajka, a jak bylem w sanatorium to na sali dwóch starszych co mieli obrośnięte bawiło się razem, a reszta chłopaków bawiła się parami na łóżkach w masowanie sobie pał, dotykanie się pałami. Ja chodziłem piętro wyżej do drugiej sali, gdzie jeden chłopak do mnie wychodził i szliśmy do toalety a tam się dotykaliśmy, pocieraliśmy członkami o siebie i jajami, to było cudowne. Byliśmy młodzi i to było wspaniałe, pały nam stały chociaż jeszcze się nie spuszczaliśmy wtedy. Jeden starszy pokazywał na łózku jak sobie wali i mu leciała sperma, a miał juz takiego mocno zarośniętego.

Odnośnik do komentarza

witaj mlody chlopaku  a moze sie poznamy blizej , a moze sie spotkamy we dwuch razem jutro przed poludniem umnie w miejscowosci sulejowek na ulicy drobiarska przy sklepie ogrodniczym przy ulicy piulsudskiego jest  , dojedziesz autobusem linia 173 ztm od warszawa wschodnia pkp , ul . lubelska . dojedziesz domnie autobusem do sulejowka na ulice piulsudskiego i wysjadziesz na przystanku drobiarska 02 ztm na zadanie , i przejdziesz na ulice drobiarska sobie odrazu i bedziesz nia szedl spokojnie w mojm kierunku ,badz ubrany biala koszula spodnie garniturowe , buty pantofle , ja mlody chlopak wezme ze soba nowa kurtke flayers ze soba dla ciebie aby cie w nia ubrac , ja masz czas mozemy sie jeszcze dzis spotkac we dwuch umnie w miejscowosci sulejowek na ulicy drobiarska ..

Odnośnik do komentarza

witaj mlody chlopku - spotkajmy sie jutro we dwuch umnie w miejscowosci sulejowek na ulicy drobiarska przy sklepie ogrodniczym wlasnie , jestem mlodym chlopkiem geyem chetnie sie stoba spotkam razem we dwuch mlodych chlopkow razem jutro w dzien jak masz czas wogule , wiesz jak dojechac domnie autobusem linia 173 ztm do ulicy drobiarska 02 ztm na zadanie wysjasc i przejsc na ulice drobiarska sobie spacerkiem spokojnie , badz ubrany biala koszula , spodnie garniturowe , buty pantofle , w ten sposub cie poznam szybciej i wezme ze soba kurtke flayers nowa zesoba ...

Odnośnik do komentarza
W dniu 21.09.2020 o 18:50, Gość gosc napisał:

witaj mlody chlopku - spotkajmy sie dzis uminie w miejscowosci sulejowek na ulicy drobiarska i rug ulicy zeromskiego razem we dwuch mlodych chlopkow mlodych , dojedziesz autobusem ztm linia 173 na ulice piulsudskiego i wysjadziesz na przystanku na zadnie drobiarska 02 ztm wysjadziesz z autobusu ztm linij 173 ztm i skrecisz w ulice drobiarska i bedziesz szedl nia az do ulicy zeromskiego i tam sie spotkamy we dwuch razem mlodych chlopakow dzis jeszcze , dzad ubrany biala koszula , spodnie garniturowe , buty jakie zechcesz , ja wyjde pociebie odrazu na ulice drobiarska i rug ulicy zeromskiego , wezme zesoba kurtke flayers nowa dla ciebie nowa dla niepodzianki dla ciebie ..

 

Odnośnik do komentarza

Szukam miłego i kulturalnego faceta na sex spotkania lub stały zwiazek.
Mam na imię Monika lat 24, wzrost 169cm,
wiecej moich nagich fotek i kontakt do mnie na stronie: http://randkivip.pl
 i wyszukaj mnie po niku: Monika24 napisz lub zadzwoń do mnie i spotkajmy sie! będziemy mogli ze sobą popisać i zobaczysz moje gorącece fotki na których wszystko widać lub Jeśli jesteś odważnym facetem to zadzwoń do mnie na numer 708777053 i wybierz numer wewnętrzny  777
(pogadamy na różne gorące tematy, jeśli będziesz chciał będę ci jęczała do telefonu, poczujesz rozkosz)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...