Skocz do zawartości
Forum

Sprzeczność poglądu co do wytrysku w partnerce


anonima0712

Rekomendowane odpowiedzi

Nie możemy z moim partnerem porozumieć się na pewnej płaszczyźnie, a mianowicie, od pewnego czasu biorę tabletki antykoncepcyjne, chciałabym aby partner kończył we mnie, a tymczasem on odmawia, uznając to wciąż za niebezpiecznie. Wcześniej zabezpieczaliśmy się prezerwatywami, a więc wówczas kończenie na mnie czy do ust było dla mnie zrozumiałe, dalsze takowe rozwiązanie jest dla mnie niesatysfakcjonujące. Jak się zachować ?

Odnośnik do komentarza

Moja droga, wiem po co są tabletki i tak jak ty uważam, że w gruncie rzeczy biorę je zupełnie niepotrzebnie. Równie dobrze mogliśmy pozostać przy zwykłych prezerwatywach, nawet jeżeli seks bez gumki jest przyjemniejszy. Właściwie przy jego ostrożności seks bez zabezpieczenia nie byłby zagrożeniem. A on ? Owszem, wie na czym polega działania tych tabletek, niemniej jednak wciąż nie uważa tego za pewne i woli kończyć inaczej, aniżeli we mnie abym broń boże nie zaszła w ciążę i jak tu dojść z nim do ładu ?

Odnośnik do komentarza

oooo ANONIMA a ja myslalem o tobie inaczej i troszkie na ciebie napsioczylem,bylem pewien ze nie masz partnera,a tu problem z nim,cos takiego,wcale mu sie nie dziwie ja tez bym tego nie robil nawet gdy bys miala spiralkie,bo nic nie jest 100%towym zabezpieczeniem przed ciaza,a wszczegulnosci gumka,czy mam racje moje panie?a zwlaszcza jesli sie nie wie co partner ma za plany,moze zmiany,kto to wie,z powzaniem pancio

Odnośnik do komentarza

No, w każdym razie, ja się z Tobą nie zgazam, pancio. Nigdy nie ma 100% gwarancji. Jednak to nie znaczy, że należy od razu wpadać w panikę. Tabletki to bardzo skuteczny środek antykoncepcyjny, więc nie ma sensu przy ich braniu dodatkowo się zabezpieczać. To i tak nie zwiekszy znacząco(praktycznie w ogóle) skuteczności całkowitego zabezpieczenia.
Tak więc takie postępowanie "na wszelki wypadek" jest według mnie przejawem silnych, irracjonalnych lęków. Dlatego coś trzeba z tym zrobić. Zwłaszcza, gdy odbija się to niekorzystnie na pożyciu seksualnym, tak jak w przypadku Anonimy0712. Anonima, a gdybys tak poważnie porozmawiała z nim na ten temat, gdy będziecie mieli więcej czasu... Może to by pomogło?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...