Skocz do zawartości
Forum

Brak podniecenia podczas stosunku z mężem po wypadku


123ese321

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie. Czytam to forum już od jakiegoś czasu i bardzo podoba atmosfera jaka tu panuje oraz różnorodność problemów jakim umiecie zaradzić... Odważyłam się zatem i ja...
Mam już 43 lata. Jestem po ciężkim wypadku i operacji w tym głowy... Zmieniła się sporo moja osobowość, ale jakoś mój mąż ze mną wytrzymuje ;) no i dzieci się nie skarżą. W sumie jesteśmy udaną rodziną :) Jest jeden problem, dość osobisty... Otóż po operacji dosyć mocno wzrósł mój "apetyt" na seks. Był czas, kiedy kompletnie sobie z tym nie radziłam :( O mało nie doszło do prawdziwej zdrady, bo wirtualnie zdarzyło mi się poświntuszyć nie raz... Kilka razy kończyłam i zaczynałam po jakimś czasie od nowa... Pikantne obrazki, trochę filmów, akty masturbacji, fantazje i pogaduchy na GG, jakieś fotki czy maile...
Obecnie wszystkie "lewe" kontakty są zakończone. Wróciłam po prawie 2 latach do pracy i ... niestety depresja. Ale dość nietypowa, bo w sumie od jedzenia ani seksu mnie nie odrzuca ( potrafię mieć namiętne sny / ) tylko mój koszmar polega na tym, że ... kompletnie nie mogę się nakręcić gdy kocham się z mężem! On nigdy nie był specjalnym "macho" ale wiem, czuję to, że mnie kocha, stara się, a ja już nie czuję w tych intymnych chwilach prawie nic :((( On mnie prawie w ogóle nie podnieca :( Fakt, nie dba o siebie za bardzo, ale zawsze taki był i było dobrze. W mojej głowie rodzą się chore myśli, że z kimś innym byłoby lepiej / Wiem, to wstrętne, nie koncentruję się wokół tych myśli, ale one są! Jak mam na nowo rozpalić namiętność przy mężu?
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Gość sexWszkole

według mnie to powszechne że niepodnieca osoba z ktorą sie jest dłuższy czas, tylko mnóstwo innego rodzaju wyobrażeń w których są inne osoby, tak już jest że nie jestesmy monogamiczni, jedynie religia i społeczna obłuda wpaja wiązanie sie z jedną osobą.

Odnośnik do komentarza

Aha... No, najważniejsza sprawa to może nie jest, ale na pewno bardzo ważna, więc jeśli jedna ze stron nie czerpie z niej satysfakcji, to trzeba coś z tym zrobić. Może faktycznie jakieś zmiany by się przydały? Nie musza to byc od razu zabawki. Może jakieś zmiany w pozycjach, czy wprowadzenie jakis nowych elementów, czy urozmaicenie tego, co już jest?

Jeśli jednak takie rzeczy nie pomoga, to może to oznaczac, że Twój problem wziął się z tego wypadku. Wtedy trzeba będzie udać się do specjalisty. Tylko nie jestem pewna, czy w Twoim przypadku lepiej, żeby to był psycholog, czy seksuolog. Ale, skoro piszesz, że po wypadku zmieniła Ci się osobowość, to może właśnie w psychice tkwi problem? W takim razie psycholog bardziej by pasował...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...