Skocz do zawartości
Forum

Co używać do masturbacji analnej?


Gość ona51

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć
mam 21 lat i od jakiegoś czasu masturbuje sie analnie (palcami), chciałabym jednak uzyc czegos wiekszego, ale nie mam pojecia czego. Wstydze sie kupic gadzety erotyczne wiec najpierw chcialabym sprobowac czegos z domowych przedmiotow. Czy mozecie mi cos polecic?

Odnośnik do komentarza
Gość Dobra Rada

Domowych przedmiotów lepiej nie używać, już dość było "zabawnych" historii na ten temat, gdy coś utknęło. Kup sobie wibrator w jakimś modnym sex shopie, np. Beate Uhse, albo zamów przez internet, w dzisiejszych czasach to żaden wstyd, wszyscy przecież uprawiamy seks i nieraz się chce go urozmaicić. :)

Odnośnik do komentarza

Zgadzam się z Dobrą Radą - po pierwsze domowe rzeczy nie nadają się do masturbacji, bo albo sobie zrobisz krzywde, albo złapiesz jakąś infekcję, albo po prostu coś się złamie, odczepi itd. i będziesz jechała na pogotowie z korkiem w tyłku. Nie ma co się wygłupiać, zamów sobie coś z wirtualnego sex shopu, poproś o dyskretną, nieoznakowaną przesyłkę i po wstydzie. Równie dobrze możesz kupować takie fikuśne zabawki koleżance w ramach żartów na 18tkę czy na wieczór panieński, to, że cos kupujesz, nie oznacza, że masz tego używać, a nawet jeśli - to chyba po to jest. Tu chodzi o zdrowie i bezpieczeństwo, dlatego nie warto ryzykować.

http://www.ticker.7910.org/an1cMls0g411100MTAwNDcxNGx8MzU1NjZqbGF8aW4gbG92ZQ.gif

Odnośnik do komentarza

To całkiem normalne że dziewczyna lubi anala. Kobiety są różne i lubią różne sposoby podniecenia. Dla mnie to są dziwakami ci którzy nie potrafią czegoś takiego zrozumieć. W seksie nie ma granic, najważniejsze aby robić to z głową także najlpiej kup coś z sex shopu.

Odnośnik do komentarza

anal i domowe gadzety nie gniewaj sie za moje okreslenie glupiutka jestes mozesz zrobic sobie wiele nie przyjemnych wizyt u lekarza polecam kolegi wypowiedz odwiedz sex szop lub internet podajac adres starszej siostry lub zaufanej osoby a co do analu to satysfakcja gwarantowana

Odnośnik do komentarza

Do analu polecam dildo z przyssawką. Można go np. przyczepić do podłogi, uklęknąć i usiąść na nim. Ręce mamy wolne i możemy się nimi pieścić jednocześnie poruszając biodrami w górę i w dół. Można też go przyczepić do pionowej powierzchni np. ściany, szafy czy lodówki i odbyć stosunek "na stojaka". Nie zapomnij tylko o dużej ilości żelu, a będzie ok.

Odnośnik do komentarza

Ja do masturbacji używam bardziej zaawansowanego sprzętu, a mianowicie wałka rehabilitacyjnego i strap-onu takiego do zapinania na udzie. Zapinam strap-on na wałku i siadam na nim w pozycji "na jeźdźca". Onanizuję się waginalnie lub analnie. Polecam taki zestaw do masturbacji.

Odnośnik do komentarza

Polecam do analu wibrator albo dildo. Właśnie najlepiej żeby dildo miało przyssawkę to wtedy można mieć wole ręce, ale z wibratorem też super sprawa bo wiadomo są dodatkowe wibracje i jest odlot :D jeśli chodzi o zakup to ja zamawiałam w sklepie online i tam zapewniają pełną dyskrecję mogę polecić sklep toys4sex jest tam duży wybór takich zabawek :)

Odnośnik do komentarza
Gość Doświadczona

Dla mniej wtajemniczonych wyjaśnię że takie próby doznań są czymś normalnym nie od dziś (Pompeja)Bierze się to z poszukiwania ciekawszych i silniejszych doznań , a że u kobiet ( jednak , nie tylko) występuje jeszcze dodatkowy bodziec w postaci trafienia na tzw. punkt G który wyzwala właśnie takie doznania ...to zdecydowanie NAMAWIAM na zakup profesjonalnego sprzętu w sexshopie lub przez internet .

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...