Skocz do zawartości
Forum

Jedna pozycja na orgazm


Gość Kallia

Rekomendowane odpowiedzi

Witam
mam pewne zapytanie, ponieważ uprawiam seks regularnie od kilku lat z obecnym chlopakiem jestem od roku ale problem wystepuje caly czas - tylko w jednej pozycji jestem w stanie osiagnac orgazm i to poprzez stymulacje łechtaczki. Ciesze sie ze dochodze ale czemu zawsze w jednej pozycji? W innej pozycji nawet jak sie masturbuje to nie dochodze a w tej jednej tak (na jezdzca)

Odnośnik do komentarza

Może wtedy dostajesz takie bodźce jakie wywołują u ciebie orgazm. Może spróbujcie pokombinować z tą pozycję np odchyl się do tyłu, albo siądź do niego plecami. Może spróbuj też wypróbować inne pozycje w których dochodzi do głębokiej penetracji

Odnośnik do komentarza

Wydaje mi się, że nie jest to niczym nienormalnym. W tej pozycji możesz albo Ty albo Twój partner stymulować łechtaczkę, dodatkowo macie kontakt wzrokowy i penis penetruje głęboko pochwe. Te bodźce sprawiają, że masz orgazm, a w innych pozycjach, np. klasycznej itp. jest troche inne ułożenie ciał a więc i inne pochwy ciężej jest się dotykać i dlatego nie możesz dojść. Spróbujcie także kochać się w pozycji od tyłu, penis uderzając w przednią ściankę pochwy może dawać dodatkowe bodźce a Ty możesz dotykać łechtaczki i myślę, że masz duże szanse dojść także w tej pozycji.

http://www.ticker.7910.org/an1cMls0g411100MTAwNDcxNGx8MzU1NjZqbGF8aW4gbG92ZQ.gif

Odnośnik do komentarza

Wszystko to chyba normalne, moja dziewczyna dochodzi tylko jak jej robie minete podczas stosunku nie ma takiej pozycji w ktorej by doszla, seks nie zbliza jej nawet do orgazmu a robimy to juz 6 lat, czasem się czuję jakby mi wynajmowala swoje cialo do wlasnego uzytku na moje zapotrzebowanie, tak abym zaspokoił swoje potrzeby. Wkur... mnie to że nie może dojść w taki sposób ale cóż nic nie poradze. Czy jest możliwe że z innym mężczyzną mogłaby dojść przy normalnym stosunku waginalnym? Czasem się zastanawiam czy to ja nie jestem tego powodem.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...