Skocz do zawartości
Forum

Jak zatrzymać wydzielinę przedejakulacyjną?


marcinnek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam problem ponieważ kiedy całujemy się, dotykamy itd (ja ją bezpośrednio,a dziewczyna się chyba wstydzi- i dobrze bo "w majtkach mam mokro") wydziela mi się ten płyn. Jak mogę się go pozbyć, zminimalizować, ponieważ boje się jak mi zajrzy bezpośrednio w majtki i nagle wyciągnie rękę w wydzielinie to boje się jej reakcji... jeszcze przez spodnie to nie czuć wilgotnego materiału, ale i tak jakoś wydaje mi się że dużo tego płynu (to nie po orgazmie :) i jest to niekomfortowe, proszę o pomoc i informacje

Odnośnik do komentarza

pink elephant
nie da sie tego zrobic to preejakulat po prostu jedni faceci go maja inni nie, to naturalne. Zabezpieczaj sie przy seksie bo preejakulat moze zawierac plemniki

To nie do końca prawda.
Preejakulant jest zawsze bo jest to składowa spermy tylko może wypływać w większej lub mniejszej ilości. Zależy to w dużej mierze od twojego podniecenia i sprawności pewnego mięśnia którego nawy niestety nie pamiętam. Powstrzymać się tego nie da ale możesz spróbować ograniczyć jego wypływanie przez ćwiczenia wspomnianego mięśnia poprzez jego zaciskanie tak jak byś chciał powstrzymać sikanie (dobrze jest zacząć podczas sikania żeby wiedzieć jak to robić a potem przejść na sucho).
Ale to że w preejakulacie są śladowe ilości plemników to prawda a przypominam że wystarczy jeden by doszło do ciąży.

Pozdrawiam i życzę miłej zabawy z dziewczyną :)

Odnośnik do komentarza

hehe nie jestem koleżanką tylko kolegą niestety mój nick jest mylący :) ale spoko przyzwyczaiłem się :)

Można tak powiedzieć że mowa o odpowiednikach kobiecych mięśni kegla. Używane one są również w technice powstrzymywania wytrysku. Są to te same mięśnie których używa się gdy chcesz przestać przestać sikać w trakcie tej czynności. Gdy dobrze wytrenujesz te mięśnie i doskonale nauczysz się własnego ciała to jesteś w stanie powstrzymać wytrysk. Mi się to nawet kiedyś udało. :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...