Skocz do zawartości
Forum

Krótkotrwały wzwód uniemożliwiający współżycie


Gość Kamil12

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam 20 lat, prowadzę sportowy tryb życia, od około pół roku mój wzwód nagle jakby się załamał, kiedyś podniecało mnie nawet położenie się mojej dziewczyny koło mnie, a teraz musi dojść do aktywności seksualnej by ten wzwód sie pojawił, wydawało mi się ze wszystko jest od strony psychiki, ponieważ po 3 miesiącach problemu nagle był tydzień, że znowu mogłem uprawiać seks kiedy tylko chciałem, po nieudanej próbie znowu wszystko się zepsuło od ponad miesiąca ciągle to samo, nieudane próby ze względu na mój krotkotrwały wzwód... gdy wydaje mi sie że jest wszystko w porządku, po założeniu prezerwatywy przed penetracja nagle penis opada i nie da sie już nic z nim zrobić... Co robić ? Proszę o rady

Odnośnik do komentarza

reasumujac wzwod jest duzo slabszy nia byl kiedys, duzo krotszy, kiedys do wzwodu potrzebowalem hiewielkiego impulsu, teraaz potzebuje aby dziewczyna dotykala mojego penisa a i tak czuje ze nie jest on bardzo twardy. Ogolnie czucie penisa takze spadlo go czasami musze sprawdzac czy stoi. Wzwody poranne wystepuja rzadko a jak juz to nie w godzinach porannnych tylko ok. 10.00-11.00 no i spontaniczne erekcje pojawiaja sie max 2/ tydzien.

Odnośnik do komentarza

jesteś przede wszystkim zestresowany tą sytuacją, więc nic dziwnego, że trudno jest Ci osiągnąć pełny wzwód. skoro problem pojawia się przy zakładaniu prezerwatywy, może zmieńcie środek antykoncepcyjny, np. na tabletki hormonalne. chodzi o to, żeby te momenty podniecenia i uniesienia nie były przerwane... :) ewentualnie idź do lekarza, może potrzebna jest Ci specjalistyczna pomoc. choć osobiście myślę, że dużo zależy od Twojego nastawienia:)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...