Skocz do zawartości
Forum

Ból jąder i problem ze wzwodem


Rekomendowane odpowiedzi

Mam 17 lat nigdy wcześniej nie miałem problemu, około roku masturbowałem się 3-4 razy tygodniowo, ale od ostatnich 3 miesięcy zrobiłem to może 3 razy. Problem wystąpił po którejś z kolei wizyty u mojej dziewczyny. Członek był w długotrwałym wzwodzie około 5h (z przerwami ale kilkuminutowymi), nie doszło do erekcji ale wydzielił się preejakulat. Pierwszy raz ból poczułem po pewnym czasie gdy wróciłem do domu, ale ostatnio coraz szybciej się pojawia. Z moich obserwacji wynika że jest to ból jąder promieniujący w stronę podbrzusza, strasznie uciążliwy bo przy najmniejszym ruchu daje o sobie znać, występuję powiększenie jąder i (duże) najądrzy. Gdy po powrocie się położyłem i nie ruszałem ból przechodził i czułem delikatne mrowienie jąder. Kilka dni temu wystąpiła polucja nocna. Mam problemy z osiągnięciem wzwodu i erekcji podczas stosunku, po oddaniu moczu część zostaje i "wykapuje" samoistnie. Nie zauważyłem ostatnio porannego wzwodu.

Odnośnik do komentarza

witam mam 26 lat od kilku miesięcy mam takie objawy , mam słaby wzwód (..) powiem tak :po około 5 dniach zaczynają bolec jadra , wtedy zaczynam się masturbować i dochodzi do wytrysku i wtedy dopiero przestają mnie bolec jądra , i znowu po około kilku dniach zaczną mnie bolec jądra i wtedy będę musiał się masturbować żeby mnie przestały bolec jądra, (mam prace stojącą w markecie w ochronie i jak stoję to bolą jadra a jak usiądę to przestają , jak spie w nocy to tez nie bolą , ten market jest klimatyzowany i od czasu do czasu się przeziębiam ) dodam jeszcze że nie toleruję glutenu i wcześniej jak jeszcze nie wiedziałem ,że nie toleruje to jadłem wszystko i się często przeziębiałem ale teraz zmieniłem nawyki żywieniowe i to się poprawiło i teraz tak często się nie przeziębiam ale problem z bólem jader nadaj mam . Czy dostane jakąś porade do kogo z tym mam iść ?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...