Skocz do zawartości
Forum

Perwersyjny seks


Gość tajemniczaaa

Rekomendowane odpowiedzi

Gość tajemniczaaa

Czy Waszym zdaniem perwersyjny seks jest czymś normalnym?
Mój partner lubi dominować i to bardzo.Lubi podczas seksu: "szczypać" moją łechtaczkę, lubi mówić co mam robić tonem rozkazującym,lubi lekko podduszać,kłaść się na mnie całym ciężarem ciała tak że ledwo łapię oddech,ciągnąć mnie za włosy i nie dawać się dotykać.
Kiedyś mi powiedział że bardzo lubi taki seks, tylko że trzeba uzgodnić jakiś sygnał aby nie przesadził.To co on jeszcze może ze mną robić oprócz tego co wymieniłam??
Na początku sama nie wiedziałam czy mi się to podoba czy nie.Teraz już wiem że tak, choć czasami chciałabym tak normalnie z delikatnymi pieszczotami.

Odnośnik do komentarza

Szczerze, to nawet bym nie nazwała perwersją tego wszystkiego, o czym piszesz. Może jedynie podduszanie, ale to ze względów bezpieczeństwa. Wygląda na to, że partner szanuje Cię, skoro troszczy się o to, żeby nie przesadzić z tym wszystkim. Jest po prostu takim zdecydowanie dominującym typem seksualnym. Jeśli jego upodobania Tobie odpowiadają, to znaczy, że dobrze dobraliście się seksualnie. Tak więc nie pozostaje mi nic innego, jak życzyć Wam wielu wspaniałych chwil spędzonych razem:)

Odnośnik do komentarza

Aha, odnośnie tego pytania:

tajemniczaaa
To co on jeszcze może ze mną robić oprócz tego co wymieniłam??

to nie musiał mieć na myśli jakiś innych rzeczy, może chodziło o to, żeby nie przesadzić z intensywnością tych przez Ciebie wymienionych. Ale w sumie...parę rzeczy mogłoby się jeszcze znaleźć,np. przypieranie partnerki do ściany, albo trzymanie jej za nadgarstki.

Odnośnik do komentarza
Gość OnPoiPrzed

Co do tego co napisała franca to poza wykręcaniem nadgarstków i przypieraniem do ściany...

... ciągnięcie za całą kiść włosów, ciągnięcie włosów garścią, szczypanie sutków, gryzienie sutków, przytrzymywanie ramieniem rąk za plecami tak, że jesteś bezbronna, przypieraniem do ściany przodem i tyłem, krępowanie nóg, branie Ciebie agresywnie od tyłu, ściskanie piersi, wpychanie penisa w usta, wpychanie jąder w usta, klapsy, wykręcanie nóg i ramion, branie Ciebie jak śpisz, uderzanie penisem w miejsca intymne, przytrzymywanie głowy przy fellatio, nieprzestawanie kiedy dochodzisz, branie przed lustrem, przed oknem, opieranie o komodę, kuchenkę, parapet, dotykanie Ciebie np. w restauracji, ściągnięcie Ci majtek w teatrze czy kinie, pobudzanie i zostawianie, rozkazywanie Ci pieszczenia siebie na jego oczach... jest tego bardzo dużo i można wymieniać bardzo długo.

Sygnał to bardzo dobra rzecz, zapewnia bezpieczeństwo i jednak buduje zaufanie. Może jakieś słowo? Ustalcie.

Czy perwersyjny seks jest normalny? Myślę, że w 'łóżku' można sobie na dużo pozwolić. Ja również dominuję, ale lubię też czuły seks, jest jakby na innym poziomie. Poza tym dla jednych coś jest perwersją dla innych nie, dlatego Twój partner pewnie mocno Ciebie jeszcze zaskoczy. ;)

(celowo nie wymieniłem ostrzejszych objawów perv.)

Odnośnik do komentarza
Gość OnPoiPrzed

Masz mnie! ;) Głupi skrót myślowy.

Oczywiście, że się rozbudzi. Bez pewnej woli takie rzeczy są niemożliwe, prawda? Franca, kto co lubi. Mnie zdarzały się takie sytuację w dwie strony i żadnemu z nas nie było z tym źle. Kwestia wyznaczenia granic.
Psst. Mam na myśli stały związek i poczucie bezpieczeństwa. ;)

Odnośnik do komentarza
Gość tajemniczaaa

Już mniej więcej wiem o co mu chodziło z tym znakiem...Po upojnej nocy kiedy nas poniosło nie mogę za bardzo chodzić :P.
Zastanawiam nie czy to jest normalne że lubię jak partner sprawia mi ból?Np kochaliśmy się tak ostro że bolą mnie kości w okolicach intymnych, o opuchnięciu i siniakach nie wspomnę...A mimo to jara mnie myśl że było tak ostro i chcę to powtórzyć.

Odnośnik do komentarza

Lubie uprawiac ostry seks z moim chlopakiem jak bije mnie potwarzy ciagnie za wlosy i traktuje jak dziw## i jak mi mówi , ze jestem kur#ą itd martwie sie czy nie pomysli sobie , że jestem jakas dziwna i że moze kiedys byłam takowa dziw#ą bo lubie takie traktowanie no , że pimysli , że tak z przyzwyczajenia

Odnośnik do komentarza

~paris2
Lubie uprawiac ostry seks z moim chlopakiem jak bije mnie potwarzy ciagnie za wlosy i traktuje jak dziw## i jak mi mówi , ze jestem kur#ą itd martwie sie czy nie pomysli sobie , że jestem jakas dziwna i że moze kiedys byłam takowa dziw#ą bo lubie takie traktowanie no , że pimysli , że tak z przyzwyczajenia

No sorry, ale to w ogóle nie jest normalne. Ludzie zawsze powinni szanować się nawzajem, w każdej sytuacji. A już szczególnie wtedy, gdy są ze sobą w związku.

Odnośnik do komentarza

Hm.... nie rozumiem skoro to jest tylko miedzynami i sie kochamy to czemu ma byc to nienormalne czasem robimy to tak a czasem inaczej i mój partner bardz mnie szanuje a ja go martwie sie tylko czy po jakims czasie nie zacznie sobie czegos dziwnego myslex

Odnośnik do komentarza

~paris2
Lubie uprawiac ostry seks z moim chlopakiem jak bije mnie potwarzy ciagnie za wlosy i traktuje jak dziw## i jak mi mówi , ze jestem kur#ą itd martwie sie czy nie pomysli sobie , że jestem jakas dziwna i że moze kiedys byłam takowa dziw#ą bo lubie takie traktowanie no , że pimysli , że tak z przyzwyczajenia

Ile ludzi tyle "zboczeń" ;).
Jeśli oboje to lubicie to ja nie widzę w tym nic strasznego.Jesteście w stałym związku i się szanujecie w życiu codziennym?
Co prawda te wyzwiska mnie by dotknęły w negatywny sposób, ale ciągnięcie za włosy itp to nic złego(oczywiście są pewne granice :). Czasami kobiety lubią być całkowicie zdominowane .

Ile może być krzyku w milczeniu?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...