Skocz do zawartości
Forum

Masturbacja a fantazje seksualne


Gość nextuz

Rekomendowane odpowiedzi

Fantazja to fantazja, nie trzeba wprowadzać w życie, często tak kręcą dlatego że są nierealne nie do spełnienia , niegrzeczne zboczone itd.
Ja mam fantazję by zobaczyć swoją partnerkę z innym być przy nich oglądać jak dogadza jej inny mężczyzna, jak moja dziewczyna wije się jęczy i robi to na co nie pozwala mi :) on kończy w niej i wychodzi i ja zajmuje jego miejsce, jestem zły, zazdrosny i podniecony do granic możliwości , jednocześnie w relalu nie zgodziłbym się na to w związku z kobietą którą kocham....

Odnośnik do komentarza
Gość karolina75

Zawsze będziemy zastanawiać się czy to normalne? Jak to mówią punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. I tak rzeczywiście jest to co dla nas jest do zaakceptowania dla innych może być nie smaczne i irytujące. Warto dopasować się tak aby mieć w miarę podobne poglądy na tę sferę życia. Oczywiście, zazwyczaj ludzie i tak w tajemnicy poszukują odpowiedzi na pytanie postawione na początku mojej wypowiedzi. Mogę takim osobom polecić forum na którym je znajdą. komdax.com/ Jest tam omówienie rożnych rodzajów seksu, ale też oddzielne działy o fantazjach kobiet i mężczyzn. Mi to pomogło stwierdzić czy jest ze mną wszystko ok.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...