Forum Seks

Silikonowe nakładki na penisa

~lazur

~lazur

Cześć
mam 26 lat jestem mężczyzną. Niestety mój penis nie jest takich rozmiarów jakich chciałbym żeby byl. Znalazlem w sklepie internetowym silikonowe nakłądki na penisa z wypustkami - dodatkowe doznania dla kobiety i przedluzaja penisa nawet do 3-4 cm. Super, tylko pytanie: co jak nakładka bedzie za szeroka i bedzie mi spadała zostajac w dziewczynie? Ktos stosował takie nakłądki i mógłby podzielic sie dosiwadczeniami?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

Arabika

Arabika

ok myślałam że mnie nic nie zdziwi a tu silikonowe penisy... no cóż.. moim zdaniem to musi być niewygodne zarówno dla partnerki jak i partnera. Może powodować odparzenia, obtarcia itp rzeczy...

87742 arabika Kobieta, 29 lat, Suwałki
Hakownica

Hakownica

Korzystałem z czegoś takiego co prawda nie jako przedłużenie ale nazwijmy to prezerwatywa wielokrotnego użytku(miałem wersję długą na całego penisa).
Ogólne wrażenia były ciekawe a mojej żonie się podobało.
Żadnego dyskomfortu ani otarć co do spadania to u mnie nie było takiego problemu trzymał się dobrze bo ten silikon nie jest śliski jak prezerwatywa i ciasno przylegał a dla partnerki proponuje jakieś nawilżenie tak na wszelki wypadek :).
Ogólnie polecam

85726 hakownica Mężczyzna, 31 lat, Warszawa
~xxxj

~xxxj

Witam stosowal ktos kiedys nakladki na penisa nie koniecznie przedluzajace ale ogolnie jakich kolwiek po za oczywiscie ringami lub jakimis wibrujacymi ogolnie zwykle nakladki. I jeszcze jedno pytanie jak zakladac takie nakladki i jakich zeli mozna uzywac i czy durex play 2w1 sie nadaje ? Z gory dziekuje za konkretne odpowiedzi.

Hakownica

Hakownica

No jasne że tak :) a Ty byś nie umył i założył to ponownie? Chyba nie :) A mycie jest banalnie proste wystarczy woda z mydłem i koniec. Bez bycia mogła by się wdać jakaś infekcja a tego bym nie chciał :)
Ja używałem czegoś w tym stylu jak na rysunku.

~Brawurka

~Brawurka

Hakownica
No jasne że tak :) a Ty byś nie umył i założył to ponownie? Chyba nie :) A mycie jest banalnie proste wystarczy woda z mydłem i koniec. Bez bycia mogła by się wdać jakaś infekcja a tego bym nie chciał :)
Ja używałem czegoś w tym stylu jak na rysunku.

Po pierwsze to jestem kobitką :D
Po drugie przepraszam ale jakos samo mi się tak nasuneło...
Po trzecie Twojej żony nie bolały te wypustki, bo tak na tym zdjęciu to trochę strasznie wyglądają.

Hakownica

Hakownica

Ups :) sorki za formę męska "Brawurka" to sporo wyjaśnia :) a ja nie spojrzałem :(
Po drugie spoko po to jest forum :)
Po trzecie też się nad tym zastanawialiśmy ale to tylko groźnie wygląda :) w rzeczywistości to jest miękki silikon i sprawia sporo przyjemności w szczególności dla was :) grunt żeby zacząć od jakiegoś mniej rozbudowanego żeby nie przesadzić z rozmiarem.

Igraszka

Igraszka

hmmm może ja swojego namówię bo wygląda to ciekawie :P Tylko on nie bardzo chętny do eksperymentów

--

Somewhere over the rainbow
Skies are blue
And the dreams that you dare to dream
Really do come true

87105 igraszka Kobieta, 23 lata, gdzieś za tęczą
~Jasmi

~Jasmi

ta nakładka wygląda torchę jak jakaś maczuga jaskiniowca :D

Chojrak Tchórzliwy

Chojrak Tchórzliwy

a co jak ktos ma małego penisa i mu bedzie spadac? są rózne rozmiary? :DD nigdy nie próbowałem, nie mam takiej potrzeby ale pytam z ciekawości

84372 chojrak-tchorzliwy Mężczyzna, 28 lat, Ostróda
gosik12

gosik12

Wiesz,jak znajdziesz fajna dziewczyne to wezmie Cie z calym dobrodziejstwem inwentarza.....Czy bedzesz ja doprowadzal do orgazmu palcami,jezykiem czy zabawkami to nie bedze mialo znaczenia.Nakladka czy bez i maly ptaszak,jak kobieta pokocha i bedzeisz dobry,sympatyczny,mily,bedziesz soba i szczerze mowil o kompleksie to on zniknie.A jak bedziecie chcieli to idzcie razem do sexschopu albo poogladajcie w internecie co maja do zaofertowania,ale razem bo moze sie okazac,ze dziewczyna jest bez niczego zadowaolona.Powodzenia.

92264 gosik12 Kobieta, 45 lat, Zgorzelec
~Dorotka z krainy Oz

~Dorotka z krainy Oz

dziwnie to wygląda... ale czy facet przez taką ilość silikonu cokolwiek czuje?

Hakownica

Hakownica

Czuje :)
Co prawda czuć mniej ale za to jest ciaśniej i tak jest fajnie :)

~jaspers

~jaspers

a co z nakładkami typu ringi , lub te silikonowe tylko częściowe ? czy są wygodne dla mężczyzn ?czy nie bd się przesuwały ?
i jak stosować przy takich prezerwatywe ?

~majkel1111

~majkel1111

A jak to zalozyc bo kupilem i 10 min mecze sie przed zeby to zalozyc

martyna_88

martyna_88

Ja i mój chłopak zamawialiśmy już takie nakładki i są naprawdę fajne :) zamawialiśmy ze stronki toys4sex

118649 martyna-88 Kobieta, 26 lat, Warszawa
~Komandor

~Komandor

Powiedzcie jak to założyć, bo próbowałem na kilka sposobów i prawie sobie krzywdę zrobiłem....