Forum Seks

Dlaczego mężczyźni chodzą do klubów go go?

~kalafiory

~kalafiory

Jak w temacie dlaczego mężczyźni tam chodzą? czy później podczas seksu z żona myślicie o żonie czy macie przed oczyma te tancerke. która wam się spodobała? co o tym myślicie?

~Trick

~Trick

mój były facet chodził do klubów ze striptizem i stwierdził ze lubił na nie patrzeć, że ciekawiło go kto wystąpi i jak wyglada dana kobieta na go. Potem okazało się że mnie zdradzał...

Andy30

Andy30

No, a jak myślisz dlaczego??? po prostu lubimy się gapić na ładne dziewczyny.Uważam, że facet który ma panienkę nie powinien chodzić do takich przybytków,a jeżeli chodzi to...może chcieć zdradzić albo nie interesuje go jego panienka.

86630 andy30 Mężczyzna, 32 lata, Gliwice
~kalafiory

~kalafiory

Czasami się właśnie zastanawiałam nad tym dlaczego faceci idą w takie miejsca. gdyby mój mąż tam poszedł bo np. kolega ma. wieczór kawalerski byłabym zła. nie mogłabym znieść. myśli ze ja siedzę w domu a on. Gapi się na. jakieś prawie nagie. kobiety. i co później miałabym iść do łóżka z nim ciekawe czy myślał by. o mnie czy o tej która mu się spodobała w tym klubie. to by mnie zraniło.

~holy69

~holy69

ja tam nie rozumiem tego z drugiej strony - zaludniony klub gogo z obleśnymi laskami... już lepiej się umówić z jakąś panną np. z roksy...

~Migded

~Migded

ale pytanie, to tak jakby spytac, dlaczego dziewczyny cieszą sie jak są przelatywane wzrokiem, czy wtedy podczas seksu z chlopakiem mysla o jego spojrzeniu, czy czyjś spojrzeniach.