Skocz do zawartości
Forum

Jak zachęcić mężczyznę do pieszczot?


Gość Zdesperowanaaaaaaaa

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Zdesperowanaaaaaaaa

Mam pytanie. Moj mężczyzna nie lubi pieszczot.Woli krótki seks na sucho...Ja będąc kobietą potrzebuję większych bodźców niż wkładanie penisa we mnie...
Czy to normalne że on nie lubi kiedy chcę pieścić jego ciało?Jedynie lubi kiedy bawię się jego członkiem,nic poza tym.Dotykanie innych części ciała kończy się "przestań bo łaskoczesz"i się broni przed tym...po czym się czuję niezbyt miło...
Nie dość że nie daje siebie pieścić to nie pieści mnie.A mi strasznie tego brakuje.Od czasu do czasu szybki seks jak najbardziej ale nie za każdym razem...No i do tego ja mam większe potrzeby,chociaż raz dziennie a nie raz na kilka dni.
Jak go rozkręcić/zachęcić?
Napiszę od razu że nie jestem brzydka ani gruba żeby nie było że tak się dzieje bo nie dbam o siebie.

Odnośnik do komentarza
Gość Zdesperowanaaaaaaaa

Co prawda miał straszny wypadek,ale pod molestowanie to nie podchodzi.Po takim traumatycznym przeżyciu chyba też tak może być?Nie dawano mu szans na przeżycie a później na chodzenie.Ale jest i ma się dobrze.Biega,skacze ;)
Za to ma dominujący charakter, ma być tak jak on chce.Lubi bardzo dominować.Często podczas seksu trzyma mnie za za nadgarstki i szyje.

Odnośnik do komentarza
Gość Zdesperowanaaaaaaaa

Od ok roku mówię mu wprost.Wcześniej tego nie robiłam bo to był mój pierwszy facet jeśli chodzi o seks i sama do końca nie wiedziałam co tak naprawdę mnie kręci.Teraz już wiem i mówię mu o tym,już się nie wstydzę o tym mówić.
Jak zaspokajam jego potrzeby to zostaje tylko z przyjemnością robienia tego a on idzie spać...
Nie lubi kiedy mu mówię co ma robić bo to działa w ten sposób że tego nie zrobi.Powiem tak jest mi przyjemnie nie przestawaj to on przestanie i robi co innego co już nie jest takie przyjemne....
Też zastanawia mnie to że często mówi że jest zmęczony, kiedy dotykam jego penisa staje się twardy ale on i tak się "nie daje",zabiera moją dłoń i mówi przytul mnie po czym zasypia...Myślałam że mężczyznom ciężko sobie odmówić seksu,ale widzę że to nie prawda.Już mi jest ciężej...jak jestem napalona to myślę o tym, dążę do zbliżenia i zaspokojenia potrzeb.A on po prostu zasypia...

Odnośnik do komentarza
Gość Zdesperowanaaaaaaaa

A piszę na forum bo chcę poznać zdanie innych, może ktoś ma pomysł jak to zmienić jeśli w ogóle się da...Może ktoś pomoże mi zrozumieć dlaczego tak się dzieje.Nie mam zbyt dużego doświadczenia w tych sprawach i jest inaczej niż myślałam.

Odnośnik do komentarza

Z facetem się rozmawia o takich sprawach na początku związku a nie po dwóch latach. "Skoro zawsze było dobrze to czego teraz ta baba chce ?"- tak sobie pewnie myśli Twój facet. Nawet jak się jest niedoświadczoną to od początku się czuje co sprawia przyjemność a co nie. Nie wyobrażam sobie jak on mógł Cię rozdziewiczyć skoro robi to zawsze na sucho. Może kręci go płacz i ból ukochanej istoty ? Analogicznie jak kręci go trzymanie za nadgarstki i podduszanie. Jeśli Ty nie masz ciągot BDSM to ja bym się rozstała z tym panem, bo nigdy Ci nie da tego czego potrzebujesz.

Odnośnik do komentarza
Gość Zdesperowanaaaaaaaa

Nie każda kobieta od razu mówi o wszystkim.Na początku w ogóle miałam problem żeby np być na nim.Jakaś wewnętrzna blokada którą przełamaliśmy.
Owszem takie zabawy mnie kręcą-ale są pewne granice.
Nie zawsze tak było że brał mnie na sucho, tylko teraz tak jest.
A to że przez ten czas nie mówiłam o tym może również świadczyć o tym że podobało mi się to lecz z czasem potrzebuje czegoś więcej.Czy to takie dziwne że dwoje ludzi po jakimś czasie urozmaica seks-grę wstępną?Przez całe życie ma być tak samo?Ciągle ta sama pozycja w tym samym miejscu np łóżku?Trochę to monotonne...To tak jakby jeść ciągle to samo,nie dodając innych składników-z czasem dostaje się obrzydzenia bo ile można...

Odnośnik do komentarza

No widać dla Twojego faceta to dziwne i niepojęte skoro od roku nie reaguje na żadne Twoje argumenty. Wnioski są dwa : albo jest głupi albo nieczuły. Wybierz sobie to co Ci pasuje. Ja bym zwiewała w podskokach od faceta który nie wykazuje żadnej chęci spełniania moich potrzeb seksualnych ( lub jakichkolwiek innych ).

Odnośnik do komentarza

Ciebie skrytykowałam tylko za to że tak późno zdecydowałaś się mówić co Ci się podoba a co nie, ale po dłuższym zastanowieniu przyznaje, że nawet jeśli zaczęłabyś mówić wcześniej nie byłoby gwarancji że facet weźmie to sobie do serca.

Odnośnik do komentarza
Gość Zdesperowanaaaaaaaa

Chyba ta druga opcja.Czułością od niego nie promieniuje...
Może trochę późno zaczęłam mówić...Wcześniej mnie pytał co lubię, ale ja nie potrafiłam odpowiedzieć.Byłam zakompleksioną dziewczyną która się wstydziła mówić o seksie i o fantazjach na jego temat....
Jak każdy ma problemy i może to jest przyczyną...
To normalne że mężczyzna który ma 28 lat i ma potrzebę uprawiania seksu raz na kilka dni?
Próbuję go jakoś zachęcić, ale już na starcie czuję się jak nachalna baba...
Kiedyś pisał mi przesycone seksem sms a teraz...teraz nic...
Ja się rozkręciłam a on ostygł...
Jego stosunek do mnie się nie zmienił, nadal mnie kocha tak jak kiedyś ale coś z tym seksem nie tak...

Odnośnik do komentarza

Dokładnie...gdzieś tkwi przyczyna...mówisz od roku sporo...trochę za długo możesz sama sobie nie poradzić z tym jak i przykłady jak zachęcić partnera do gry wstępnej tu nic nie pomogą,a próbowałaś agresywniej? tzn przetrzymać go i prosto powiedzieć mu w oczy...dziś zrobimy to po mojemu lub idź spać,wiem to szantaż,z drugiej strony napisałaś o częstym zmęczeniu partnera...w dużej mierze często tu leży przyczyna,może czas na jakiś ekstrawagancki urlop...jakieś spa,zmienić otoczenie,zbyt dużo może być przyczyn nie polecam ale może nie obyć się u wizyty u specjalisty,wiesz ten rok to dużo (nawet bardzo dużo) czujesz się nie zaspokojona i pomimo że to twój pierwszy partner musisz być bardziej zdecydowana może jesteś za łagodna...czasem trzeba facetowi dać ze szpica żeby się odnalazł niestety...a wracając do potrzeb faceta tak uwierz bywa tak że faceta seks może zmęczyć choćby,monotonność w nim,rutyna lecz zdecydowanie z twoim facetem jest coś nie tak...ta niechęć dotyku twego z jego strony daje wiele do myślenia.

Odnośnik do komentarza
Gość Zdesperowanaaaaaaaa

Do specjalisty się nie wybierze.
Ostatnio nasz stosunek zakończył się moim płaczem,nagle poczułam się jak gumi lala...Powiedziałam mu o tym.Ciekawa jestem czy to coś zmieni.
Mówi że woli wcielenie takiej ostrej sucz ale co do czego to daje mi do zrozumienia że to on dominuje.Chciałam użyć kajdanek które zawsze ja mam na sobie,nie zgodził się.Już sama nie wiem jaka mam być.Najlepiej jakbym nie chciala seksu i szła spać a kiedy on ma ochotę być gotowa...
Ostatnio często czuję ból podczas stosunku bo w sumie moje ciało nie jest do tego przygotowane.Mówię mu o tym ale cóż...jemu to nie przeszkadza, dopiero jak skończy swoje to się pyta o co chodzi.

Odnośnik do komentarza

To wygląda mi już na zwykły gwałt ze strony partnera a nie coś co warte jest...ratowania,jak facet może kochać i tak się zachowywać,pominę już formułki o miłości,a weźmy realnie podejdźmy do zasad partnerstwa.Jest duże prawdopodobieństwo że facet ukrywał się ze swoimi zapędami przed tobą i jest na to jedno określenie (chore!) Zdecydowanie przerwijcie współżycie sama się zapętlisz i to do takiego etapu że jeszcze sama zaczniesz się obwiać.

Odnośnik do komentarza
Gość Zdesperowanaaaaaaaa

No cóż...Nie brałam tego jako gwałt...tzn nie pomyślałam o tym.Kocham go i nic na to nie poradzę...tak wiem czasami miłość bywa ślepa...Zobaczę czy nadal będzie tak robił,jeśli tak to koniec z seksem a jak już to na moich warunkach.
Trzymanie za nadgarstki jest bardzo przyjemne.Podduszanie też w odpowiednim momencie-ale trzeba na to uważać żeby się nie posunąć za daleko.Nie jest tak że mnie dusi a ja się dławię,po prostu na chwilę nie mogę złapać oddechu i czuje przyjemne mrowienie a podczas orgazmu daje to dużą różnicę.
Sama nie wiem czy to są jakieś zapędy...Kiedyś jak zaproponowałam zabawę w gwałt(nie taki dosłowny) to się zdziwił i powiedział że na ostro ok ale nie gwałt.

Odnośnik do komentarza

Ja wysiadam...dosłownie nie chce wyjść na egoistę,z drugiej strony mam teorie dopasowywania się partnerów,czyli mimo wszystko mówisz o uczuciach,nie chcę wypowiadać się na temat faceta nie mam prawa,nie znam go...lecz jeśli kobieta prosiła by mnie w łóżku o lekkie podduszanie...by poczuć euforie...cóż rób jak uważasz lecz mimo wszystko ja widzę że się w tym dusisz...dosłownie nie uduś się tylko.

Odnośnik do komentarza
Gość Zdesperowanaaaaaaaa

Nie prosiłam go o to bo nawet nie wiedziałam że tak można...do glowy mi nie przyszło takie coś...
Za pierwszym razem dziwnie się z tym czułam, sama nie wiedziałam czy dobrze czy źle.Może byłam trochę w szoku że trochę mi się to podobało...
Jeśli nie chcę to zabieram jego dłoń z mojej szyi i nie robi tego.Nie zdarzyło się żeby na to nie zareagował.

Odnośnik do komentarza

No to moje gratulacje, związałaś się z sadystą i oczekujesz od niego czułości ? ;] Pewnie specjalnie wybrał dziewicę żeby mógł ją sobie urobić w łóżku. Doświadczona kobieta nigdy by nie poszła na coś takiego, ( no chyba że sama ma zapędy masochistyczne ). Taki facet lubi dominować fizycznie i psychicznie nad swoją ofiarą, to go właśnie podnieca. Podnieca go Twój ból, Twoje poczucie zależności od niego, to dlatego właśnie nie przestaje kiedy Cię boli, a powstrzymuje się od czegoś kiedy jest Ci dobrze. Myślę, że i tak się przed Tobą kryguje bo jak by Ci pokazał całe spektrum swoich zachowań seksualnych to byś go wysłała do psychiatry ;]

Odnośnik do komentarza
Gość Zdesperowanaaaaaaaa

Szczerze mówiąc "zatkało mnie" i mam mętlik w głowie...
Ciekawa jestem jak było z jego byłymi...miał ich kilka przede mną(nie znam ich osobiście). Twierdził że z nimi zerwał bo go zdradzały.
Teraz już sama nie wiem co mam myśleć.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...