Skocz do zawartości
Forum

Zanikajacy wzwód w prezerwatywie


Gość Rafiii91

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc,

Kiedys opisywalem tu swoj problem z zanikiem erekcji tuz przed tym jak mialo dojsc do zalozenia prezerwatywy/do penetracji. Bylem u seksuologa przepisal mi leki, bralem je jednak podczas kolejnych prób problem pojawil sie taki ze jestem juz w stanie wejsc w partnerke ale po chwili wzwod zanika. Nie czuje ZADNEGO podniecenia bedac w niej :( dziwne bo jak mnie piesci reka lub ustami to jestem w 101% podniecony. Mam pytanie czy jezeli sprobowal bym w nia wejsc bez prezerwatywy chociaz na niewiem 2 minutki i sprawdzil czy bez prezerwatywy czuje ze mnie to podnieca czy jest mozliwosc ze ona by zaszla w ciaze? (nie bylo by wytrysku) Pytam bo czytalem na internecie o tym ze podczas stosunku wydziela sie jakis plyn (preejakulat?) i on zawiera jakies tam male ilosci spermy i ze nie trzeba 'skonczyc w srodku' by kobieta zaszla w ciaze.

Odnośnik do komentarza

Więc tak, faktycznie podczas stosunku wydziela sie plyn w którym mogą byc plemniki wiec seks bez zabezpieczenia moze doprowadzic do ciazy. A co do opadania z gumką - to problem nie jednego faceta bo wielu tak ma, po prostu stresuje ich zakladania, przerywanie gry wstepnej itd. I nie dziwie sie bo ja tez nie lubie prezerwatyw. Porozmawiaj moze z partnerka o antykoncepcji hormonalnej, np plastry lub tabletki czy jakas wkladka domaciczna ewentualnie proboj rozne rodzaje gumek np te opozniajace wytrysk

http://straznik.dieta.pl/zobacz/straznik/?pokaz=601651b7128e8c5ce.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...