Skocz do zawartości
Forum

Seks z niepełnosprawną dziewczyną


Gość Lks

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,
od 2 miesięcy zacząłem spotykać się z partnerką. To nie jest jeszcze oficjalny związek, bo ona potrzebuje jeszcze trochę czasu, ale coś między nami bez wątpienia jest.

Pojawił się za to mały problem, bo moja partnerka jest na wózku. Ma uszkodzony kręgosłup i nie ma czucia od kolan w dół.

Chcialabym zapytać czy seks z nią będzie dla niej bezpieczny. Wiem, że wybór pozycji może być trudny dlatego najlepsza będzie pozycja misjonarska. Czy możecie mi doradzić co powinienem robic i jak się zachowywać? Jakieś porady?

Odnośnik do komentarza

Witam .Pewnie nic mądrego Ci nie powiem ,ale wiem, że dziewczyna sama powinna się domyślić żeby o tym porozmawiać i powiedzieć na co możecie sobie pozwolić a na co trzeba uważać.Jeżeli nie zacznie tego tematu to sam delikatnie zapytaj na pewno to zrozumie i nie obrazi się,bo przecież skąd możesz wiedzieć takie rzeczy .Napisz coś więcej o charakterze swojej partnerki,ponieważ jest ważne jakie ona ma podejście do swojej niepełnosprawności,jaką jest osobą i czy planujecie wspólne życie,bo te dwie sprawy są naprawdę ważne, żeby udzielić jakiejś sensownej rady.Napisz czy j ą kochasz i jak widzisz waszą przyszłość.A może potrafisz napisać jak ona widzi przyszłość.

Odnośnik do komentarza

Kolego jesteś Wielki daj jej szczęście.

Witam jestem Facetem absolwentem Uniwersytetu w Krakowie
Obecnie mam 44 lata i pragnę poznać kobietę nie w pełni sprawną lubiącą sex, sam jestem po wypadku umiem masować dając rozkosz która, jest najlepszym lekiem na spastyczność kończyn.Oferuję swoją pomoc ponieważ wiem że, społeczeństwo w naszym kraju ma ograniczony dostęp do wiedzy o seksualności nie w pełni sprawnych osób

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...