Skocz do zawartości
Forum

Niepełny wzwód a częsta masturbacja


Gość matiz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam 23 lata i pierwszy raz takie coś mis ie zdarza mam dziewczynę ale nie potrafie sie z nią kochać..dziwna sprawa pownieważ już uprawiałem seks i to nie raz z wczesniejsza dziewczyna nigdy takiego problemu nie mialem a tez niekiedy sie masturbowałem keidy z nią byłem, po rozstaniu ponad rok sie masturbowalem czest, czy to ma wplyw na moje problemy teraz?tzn gdzy dochodzi do zblizenia jakeis tam podniecenie jest ale nie bardzo to raz, dziewczyna potrafi "go postawić" bardzo sprawnie ale jak tylko chwile nie bedzie sie bawic to wzwod ustepuje, po drugie gdy dochodzi do seksu tez albo opada albo nastepuje przedwczesny wytrysk, poranny wzwod mam prawie codziennie i raczje nie mam zadnej choroby bo wyniki ok poza tym no robilem to milion razy, po jakim czasie moze to ustapic nie masturbuje sie juz miesiac.

Odnośnik do komentarza

mam identyczny problem :/ wszystko to wina nałogowej
masturbacji, gdybym wiedział ze takie problemy z tego będą to chodziłbym w rękawicach bokserskich zeby nie kusiło i nie ciągnęło do tego syfu :/ chłopaki nie róbcie tego bo se spieprzycie sprawe...

Odnośnik do komentarza

4 dni temu masturbowałem się i wciągłem penisa tak głęboko pod skórę jakbym go skurczał , coś mnie zabolało więc przestało . Potem doszedłem kiedy penis nie był wcale pobudzony i teraz wcale nie reaguje na żaden dotyk , tylko ledwo się pobudzi i wzwód jest bardzo mocno niepełny . Prawie wcale nie reaguje na dotyk . Często masturbowałem się . Proszę o pomoc .

Odnośnik do komentarza
Gość pt...45

Witam
Od jakiegoś czasu współzyje ze swoim chlopakiem,za kazdym razem gdy wchodzi bardzo boli, ale po chwili przestaje,mam krwawienia podczas stosunku,czy moge byc chora? boje sie isc do ginekologa;/ prosze o porade

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...