Skocz do zawartości
Forum

Masturbacja penisa a szybki wytrysk poczas stosunku


Gość Tom6

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem.

Mam 21 lat. Masturbuję się od kilku lat. Różną ilość razy na dzien (od 1 do 4).
Masturbacja przebiega normalnie.
Sypiałem z kilkoma kobietami, lecz dziewczyne z którą teraz jestem nie mogę zadowolić.
Dochodzę dosłownie w minutę (moze z racji za dużej fascynacji Nią). Później mój członek już nie jest w wzwodzie i cięzko go pobudzić ponownie. Czasami się udaje ale mimo wielkich starań (nawet kilkunasto minutowych) partnerka nie ma orgazmu.

Czy tak szybki orgazm moze byc wynikiem częstej masturbacji?
Czy to że nie potrafię często osiągnąc wzwodu po wytrysku jest normalne?

Bardzo proszę o odpowiedź.

Odnośnik do komentarza

Te wszystkie problemy, które opisujes są efektem nadmiernej masturbacji. Bo masturbacja kilka razy dziennie i to codziennie, to zdecydowanie za długo. Możesz być uzależniony od masturbacji, nawet nie bezpośrednio Ty ile Twoj penis. Bo właśnie od nadmiernej masturbacji może być przedwczesny wytrysk, opadanie penisa czy niepełna erekcja. Jeśli chcesz, aby tych problemów nie było podczas stosunku, najlepiej zrezygnuj z masturbacji. Ograniczą do 1-2 razy w tygodniu. Musisz tak zrobić, inaczej będziesz cały czas miał ten problem, a jeśli nie zrobisz tego, uzależnienie się nasili i potrzebna będzie pomoc seksuologa.

http://www.ticker.7910.org/an1cMls0g411100MTAwNDcxNGx8MzU1NjZqbGF8aW4gbG92ZQ.gif

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...