Skocz do zawartości
Forum

rozmiar penisa


Gość mlover

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć ma 20 lat. To jest pytanie głównie do kobiet. Mój rozmiar penisa to 16,5 cm a obwód 13,6 cm. Czy taki rozmiar penisa w zupełności by Wam wystarczył? Napiszcie jakie rozmiary penisów lubicie. Czy ważniejsza jest dla Was długość czy grubość? Nie zwracając na technikę to czy gdyby Wasz partner miał takiego penisa jak ja to czy satysfakcjonowałoby Was? za odpowiedź z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza

Witaj, napiszę na początek ile mam lat (34) po to żebyś nie słuchał opinii niedoświadczonych nastolatek, które chciałyby się pochwalić Twoim rozmiarem przed koleżankami. Mianowicie rozmiar Twojego członka NIE JEST WAŻNY. Jest ważne to jak potrafisz kobiecie sprawić przyjemność. I nie piszę tu jedynie o samej penetracji, kobieta do udanego zbliżenia bardziej potrzebuje czułości, poczucia bliskości między wami. Nie tylko kiedy się kochacie ale również poza łóżkiem i to już więcej niż połowa sukcesu. Nie wiem czy wiesz ale większość kobiet odczuwa orgazm po stymulacji łechtaczki, a nie punktu G, którego ja sama u siebie nie znalazłam :) . A do stymulacji łechtaczki podczas współżycia możesz użyć palców, kiedy jesteś na niej a gdy kobieta jest na tobie sama sobie z tym poradzi. Tak więc nie zawracaj sobie głowy rozmiarem, doskonal raczej kunszt pieszczot gry wstępnej itp. Jeśli oczywiście zależy ci na stałej partnerce. Pozdrawiam Aga

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...