Skocz do zawartości
Forum

Dlaczego nie odczuwam orgazmu?


onna_donna123

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Niedoczekana

Przepraszam Cię bardzo ale miałam podobny problem. Wiele czytałam i myślałam, że tak po prostu już mam. Słabiej odczuwam doznania. Do czasu spotkania mojego obecnego partnera, który nie mógł uwierzyć, że wcześniej nie przeżyłam orgazmu. Wkurzały mnie trochę jego "badania" mojego wnętrza. Aż któregoś razu trafił w dziesiątkę. Do tej pory nie mogę w to uwierzyć chociaż podobno jestem trudnym przypadkiem. Więcej wiary w siebie i porozmawiaj z partnerem...

Odnośnik do komentarza
Gość Niedoczekana

Trochę to wszystko brzmi jakby partner nie dość się starał... Kobiety mają różną budowę swojego wnętrza jak i mężczyźni. Lecz to nie ma znaczenia. Ważne jest by się do siebie dopasować, znaleźć odpowiednie miejsce, sposób albo jak mówi mój partner odpowiedni kąt natarcia...

Odnośnik do komentarza

superb
próbuj, chociaż są kobiety niestety, które całe życie nie mają.metoda prób i błedów

tu nie ma nic do śmiechu, słuchajcie...moja mama zapytała któregos dnia swoją 68 letnią siostrę.......czy Ty miałas kiedyś orgazm?
a ona odpowiada.....
moze raz albo dwa....
a ja mysle,ze ona nawet nie wiedziała co znaczy mieć orgazm, nigdy tego nie doznała moim zdaniem, bo jej chłop był do d....y , nie dbał o to by sprawić jej przyjemność, jego potrzeby były ważniejsze, ale wcale nie uważam, ze tak jest u naszej przedmówczyni tylko chciałam nawiązać do tego, co napisał superb,ze nie wszystkie kobiety go miewają i to jest smutne :((

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...