Skocz do zawartości
Forum

Fantazje, do których nigdy byście się nie przyznali


Gość olimpiaa

Rekomendowane odpowiedzi

Sex z kobieta tak to moja fantazja od zawsze, ale mój mąż doskonale o tym wie i nawet namawia mnie do tego , tylko nie wiem czy gdyby doszło do zbliżenia to bym nie uciekła. Nie mam takich fantazji do których bym się nie przyznała, wychodzę z założenia że z partnerem o wszystkich można rozmawiać i mówić ale nie koniecznie próbować a na pewno nie na siłę. Ale mówić trzeba bo a nóż widelec się zdarzy.Aha mówię o takim stałym partnerze a nie jakimś przypadkowym.Chyba to jest ważne.

Odnośnik do komentarza

a ja nie mam żadnych fantazji. Tzn jeśli chodzi o takie rzeczy np co bym chciała z nim zrobić. Jedyne moje marzenie, to żeby mieć wreszcie święty spokój, tylko ja i mój mąż w jakimś miłym miejscu, bo tak to ciągle ktoś się kręci, ciągle trzeba dziecka pilnować i nigdy nie możemy mieć chwili dla siebie poza wieczorem w łóżku, a to takie nudne i monotonne.

Odnośnik do komentarza

Arabika
mnie się marzy jak uprawiam seks z mężem w samochodzie i ktoś nas podgląda:0

uwierz mi, to nie jest podniecające, bo byłam już w takiej sytuacji. Zwialiśmy stamtąd prędzej niż się tam zatrzymaliśmy. Nic ekscytującego tylko potem śmialiśmy się z tego faceta, co nas zza drzewa podglądał

Odnośnik do komentarza

a jak tez fantazjuje o tym ze moja ukochana mi robi show - ubiera sie seksownie, zwiazuje mnie, a potem na moich oczach uprawia dlugo i namietnie seks z innymi facetami... bardzo mnie to podnieca, ale jej nigdy o tym nie powiem! zabilaby mnie za takie wyznanie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...