Forum Seks

Wypadanie odbytu a seks analny

~xx R.

~xx R.

Od niedawana jestem w homoseksualnym związku z mężczyzną. Zastanawia mnie temat wypadania odbytu po seksie analnym. Czy to prawda, że zbyt czesty anal prowadzi do wypadania odbytu? Jak tego uniknąć?

~Daffne

~Daffne

tez o tym słyszałam ponoc to prawda, nie wiem ile jest za duzo, ale jesli cały czas to robisz codziennie to faktycznie jest takie ryzyko... potem trzeba zszywac czy cos...

erni13

erni13

Niech wypadnie. Dowiecie się, do czego dupa służy. -_-

85633 erni13 Mężczyzna, 19 lat, Erfstadt
Halszkaa

Halszkaa

Erni drażni Cię to nie wypowiadaj się skoro nie masz nic sensownego do powiedzenia.
Co do wypadania odbytu to prawda. Zbyt częsty seks analny ma dość kłopotliwe skutki uboczne.

85290 halszkaa Kobieta, 30 lat, Hrubieszów
Tarja

Tarja

Ale jesteście nietolerancyjni... co to Was obchodzi co kto robi w łóżku? Jeśli jest dobrym człowiekiem i nikogo nie krzywdzi to chyba nie ma znaczenia z kim sypia i w jaki sposób - przynajmniej ja tak uważam. Poza tym homoseksualizm był od wieków nie musze chyba tłumaczyć skąd wzięło się pojęcie miłości platonicznej i którzy filozofowie byli gejami, tak samo jak pisarze, artyści czy królowie. Gdzieś kiedyś czytalam, ze orientacja seksualna kształtuje się w zyciu płodowym i wychowanie nie ma wpływu na to czy jesteśmy homo czy bi. Ale to oddzielny temat i nie o tym chciałam pisac.

Wracając do tematu wypadania odbytnicy - tak, nadużywanie seksu analnego może prowadzić do wypadania odbytu dlatego codzienny seks analny raczej nie jest wskazany, bo przy wypadaniu konieczna jest operacja, poza tym mogą pojawić się także inne problemy zdrowotne. Pamiętajcie o regularnych badaniach aby wcześnie móc skontrolować czy wszystko jest w porządku i czy nie macie powodów do zmartwień. Higiena to podstawa no i tak jak mowię - nie przesadzajcie aby potem nie cierpieć z tego powodu. Tak więc: higiena, nie przesadzanie z analnym, regularne badania, środki nawilżające. Mam nadzieję, że to uchroni Cię przed tym problemem.

--

http://www.ticker.7910.org/an1cMls0g411100MTAwNDcxNGx8MzU1NjZqbGF8aW4gbG92ZQ.gif

83914 tarja Kobieta, 27 lat, Rzeszów
~Mała__MI

~Mała__MI

zgadzam się z Tarją... was nikt nie pyta o to co robicie w łóżku i jak się zaspokajacie

~Zid

~Zid

Pierwsze słyszę o czymś takim, dobrze wiedzieć!
Ogólnie, wszystko jest dla ludzi, z zachowaniem umiaru.

sindy81

sindy81

dokładnie - z zachowaniem umiaru i jak cos sie dzieje od razu trzeba isc do lekarza a nie czekac az sie z tego zrobi nie wiadomo co

19 sindy81 Kobieta, 33 lata, Katowice
xSandra

xSandra

ciekawe ile to jest za często bo przecież geje chyba w ten sposób współżyją - czy nie obawiają się tego?

--

"Kiedy jest smutno, kocha się zachody słońca..."Mały Ksi

231 xsandra Kobieta, 27 lat, Kraków
~Trick

~Trick

pewnie się obawiają ale że tak powiem ryzyko wpisane w zabawę...

Cywix

Cywix

Bzdury, bzdury, bzdury... Wypadanie odbytu jest objawem osłabienia mięśni zwieraczy (z różnych przyczyn). Seks analny w większym stopniu ćwiczy te mięśnie, niż osłabia tkankę.
http://www.emedica.pl/choroby/opis/154-wypadanie-odbytu.html

A tak na marginesie, większość wypowiadających się to Panie - skąd tak rozległa wiedza na temat prolapsy u Was?

90123 cywix Mężczyzna, 37 lat, Wawa
kwiatuszek2

kwiatuszek2

Cywix
Bzdury, bzdury, bzdury... Wypadanie odbytu jest objawem osłabienia mięśni zwieraczy (z różnych przyczyn). Seks analny w większym stopniu ćwiczy te mięśnie, niż osłabia tkankę.
http://www.emedica.pl/choroby/opis/154-wypadanie-odbytu.html

A tak na marginesie, większość wypowiadających się to Panie - skąd tak rozległa wiedza na temat prolapsy u Was?

Wystarczy użyć rozumu i zachować zdrowy rozsadek i umiar.

88352 kwiatuszek2 Kobieta, 23 lata, Katowice
Cywix

Cywix

To na pewno prawda, ale jak się ma Twoja wypowiedź do mojej, skoro ją cytujesz?

90123 cywix Mężczyzna, 37 lat, Wawa
~NorbertK

~NorbertK

Wszystko co ty wypisujecie to nieprawda. Odbytnica to mięsień, który po seksie analnym w krótkim czasie wraca do swojego pierwotnego kształtu. Jedyną obawą przed wypadaniem odbytnicy spowodowanym stosunkami seksualnymi jest tzw. "fisting" , który uprawiany zbyt intensywnie może przyczynić się do uszkodzenia i wysunięciem odbytnicy poza kanał odbytowy. Pozdrawiam

dadaaria

dadaaria

jakkolwiek by nie bylo tylek jest do wydalania nie wkladania jak rozszerzysz zwieracz mozesz popuszczac to jest fakt, nei nalezy pupci naduzywac
a co do tego fis cos tam - spr w googlach, da sie wlozyc reke? to chyba trzeba miec du*e jak wrota do piekla

--

http://straznik.dieta.pl/zobacz/straznik/?pokaz=601651b7128e8c5ce.png

30 dadaaria Kobieta, 27 lat, gdzieś pod Wawą
franca

franca wpis edytowany

dadaaria

a co do tego fis cos tam - spr w googlach, da sie wlozyc reke? to chyba trzeba miec du*e jak wrota do piekla

:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD Nie no, padam normalnie...:)))))

85177 franca Kobieta, 10 lat, Wrocław
~Sha Sha

~Sha Sha

bosh coś w tym jest.... gdzies zalazłam że klient postrafił się masturbować analnie poduszką.....

franca

franca

~Sha Sha
bosh coś w tym jest.... gdzies zalazłam że klient postrafił się masturbować analnie poduszką.....

No to zdolny chłopak w takim razie. Tylko szkoda poduszki...

85177 franca Kobieta, 10 lat, Wrocław