Skocz do zawartości
Forum

Gdzie znaleźć punkt G?


Gość załamany...

Rekomendowane odpowiedzi

Witam
mam 22 lata jestem mężczyzną. Od roku jestem w stałym związku z kobietą 2 lata młodszą ode mnie. Uprawiamy seks, ale moja kobieta nie dochodzi. Staram się i nic... To frustrujące dla mnie. Próbowałem piescić ją oralnie i też nic!! Jestem załamany, ona twierdzi, że tak się zdarza ale mnie to boli. Chciałbym sie dowiedziec jak moge sobie pomóc jak znalezc punkt G i jak ją zaspokoić. Gdy trzymam palec w jej pochwie nie umiem znalezc miejsca gdzie on jest!! Moze go nie ma?

Odnośnik do komentarza

powiem Ci tak punkt G to nie taka łatwa sprawa. Miałem w życiu 3 partnerki i u jednej udało mi się znaleźć punkt G. Za nim go znalazłem trochę to trwało. To nie jest tak jak na ulicy ktoś Ci pokaże że tam jest teatr ty spojrzysz i widzisz wielki napis TEATR. By znaleźć punkt G musisz trochę poczekać. Może to być tak że znajdziesz go za tydzień ale może być też tak że za rok. Radze Ci próbować różnych metod. Na początek proponuje dobrze rozgrzać kobietę wywołać u niej podniecenie. Punk G znajduje się kilka centymetrów od wejścia pochwy. Spróbuj delikatnie palcem bądź dwoma paluszkami delikatnie dotykać ścianki pochwy. Powinieneś wyczuć nieco różniącą się strukturę. Jeśli zauważysz że Twoja kobieta sięga nieba, zaciska mocno uda i wydaje z siebie niesamowite odgłosy to znaczy że Wygrałeś!!! Za nim użyjesz palców radzę minetkę na prawdę rozgrzewa kobietę i powoduje że jej pochwa dobrze się nawilża dzięki czemu będzie łatwiej operować Ci palcami. Nie poddawaj się jeśli nie znajdziesz. Wiedz że Kobieta i tak będzie zadowolona z tego co jej robisz. Życze Ci powodzenia i mam nadzieję że odnajdziesz punkt G. Pamiętaj też że ja u poprzednich partnerek nie mogłem go znaleźć a i tak były zachwycone tym co robiłem. Trening czyni mistrza. Do dzieła!!!

Odnośnik do komentarza

a dla mnie to przesadzasz z tym punktem G. Jak kobieta ma na to ciśnienie, a okaże się, że u niej guzik nie działa, to będzie wtedy, że nie potrafisz jej dogodzić. Są badania, które pokazują, że nie każda kobieta czuje super hiper orgazm. Polecam ten artykuł, bo otwiera oczy;/

Odnośnik do komentarza
Gość mamamuminka

punkt G jest na przedniej ściance pochwy ok 1 cm od wejścia do pochwy. Ale nie załamuj się nie każda kobieta ma orgazm pochwowy większość ma orgazm jedynie podczas pieszczenia łechtaczki a jak zrobić dobrą minetkę to poproś partnerkę żeby nakierowała cię jak lubi. dobra komunikacja to podstawa udanego seksu jeśli nie będziecie wstydzić się otwarcie rozmawiać to poznacie swoje ciała na 100% i będzie wam fantastycznie :)

Odnośnik do komentarza

Właściwie, to czy punkt G nie jest tak naprawdę nie do końca potwierdzony? O ile mi wiadomo duża część sensacji(przynajmniej tych powodujących orgazm) z penetracji pochodzi od niebezpośredniej stymulacji łechtaczki.

Przede wszystkim, ona sama musi wiedzieć jak dojść, i pokazać tobie. W pierwszej kolejności pomaga masturbacja.

Odnośnik do komentarza

A ja polecam powiększnie punktu G. Może Twoja dziewczyna jest jeszcze za młoda ale za kilka lat myślę że byłoby super. Ja mam 28 lat a zabieg robiłam kilka miesiecy temu i jestem mega zadowolona. Teraz zupełnie inaczej wygląda "nasze zycie seksualne" :-)))

Odnośnik do komentarza

Punkt G mieści się głęboko w pochwie i nie ma jakiegoś kształtu jak np. groszkowata łechtaczka, zatem palcem go nie wyczujesz. Może go wyczuć dziewczyna ale samodzielnie i swoim palcem lub dildem. Jak już wyczuje jego położenie, to w pozycji"na jeźdźca": samodzielnie może tak nadziewać się na penisa, by go czuć i szybciej szczytować. Jak spróbujesz takiej kopulacji , daj znać czy osiągnęła orgazm tzw. pochwowy? Notabene, absolutna większość kobiet przeżywa orgazmy łechtaczkowe. Orgazm pochwowy, to wyższa szkoła |jazdy".

Odnośnik do komentarza

A tutaj https://blogoseksie.pl/punkt-g-u-kobiety-gdzie-jest-i-jak-go-znalezc-wazne-porady/ mieliście już okazję sobie zerknąć? Jeśli nie, to myślę, że warto. Jest tam bowiem namiar na ciekawy artykuł dotyczący właśnie punktu G. Można się tam przede wszystkim dowiedzieć jak taki punkt znaleźć. Poza tym Znajdziecie tam również ciekawe porady, które mogą okazać się niezwykle przydatne. 

Odnośnik do komentarza

A może warto byłoby pomyśleć, aby dziewczyna poddała się zabiegowi powiększania punktu G? To nieinwazyjny zabieg w wykorzystaniem kwasu hialuronowego. Sama jakiś czas temu poddałam się temu zabiegowi. Też zmagałam się z notorycznym brakiem orgazmu . Korzystałam wówczas z oferty https://innova-med.pl/uslugi/powiekszanie-punktu-g/ . Jestem bardzo zadowolona z efektów zabiegu. Znacznie poprawił się komfort współżycia, a doznania seksualne są całkiem inne! Polecam serdecznie 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...