Skocz do zawartości
Forum

Pieprzyk w miejscu intymnym u kobiety


Gość ojkass

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc mam pytanie glownie chyba do facetow. Jestem kobieta mam 17 lat jestem dziewicą. mam chłopaka i chciłabym z nim zaczac wspolzyc, ale mam problem poniewaz na dole posladka nad udem mam duzy pieprzyk brazowy, taki sam mam na wewnetrznej stronie ud. Strasznie sie go wstydze. Czy mojego chlopaka moze to zniechecic? Ma 22 lata i juz mial dziewczyny przede mna.

Odnośnik do komentarza

Pieprzyki, różne znamiona, blizny czy nawet jakieś dropbne krostki itp., to naturalny wygląd skóry. Nie ma skóry idealnie gładkiej. Zdarza się, że kobieta ma ładną skórę, gładką itp., ale za jakis czas moze się coś pojawić. Tak naprawdę wygląd naszej skóry zależy od wielu czynników- od diety, chorób, trybu życia, leków jakie zażywamy, zwłaszcza hormonalnych jak i samych hormonów w naszym organizmie. Z za wysokiego cukru mogą pojawić się krostki na dekolcie, od siadania na zimnym na pupie itp. To normalne, tak samo jak pieprzyki - nie mamy na nie wpływu i nie są niczym złym. Niektórzy usuwają je sobie w ramach chirurgii estetycznej, ale po co? Jeśli nic się z nim nie dzieje, nie boli, nie pęka, nie swędzi - niech będzie. Będzie to Twoja intymna tajemnica dostepna tylko dla Twojego partnera :)

http://www.ticker.7910.org/an1cMls0g411100MTAwNDcxNGx8MzU1NjZqbGF8aW4gbG92ZQ.gif

Odnośnik do komentarza
Gość Ania63589

Ty się przejmujesz pieprzykiem którego ledwo widać a ja mam 18 lat i chłopaka mam i tez ostatnio tez zaczął mnie dotykać i wogole ... ja mam pieprzyk 6 cm (mniej wiecej) nad pochwą. I tez za bardzo się do niego nie przekonuje ... może coś doradzicie bo on jest dosłownie na srodeczku. . ;)

Odnośnik do komentarza
Gość kocurek22

Jejku !

Aniu nie słuchaj Laury !
Ja takie pieprzyki po prostu uwielbiam - żadnego usuwania. Usuwa się wtedy, jak jest z pieprzykiem się coś dzieje - tak na wszelki wypadek.
Pieprzyk jest cudny i podniecający a jak go usuniesz to się robi brzydki bliznowiec .... a fe !

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...