Skocz do zawartości
Forum

Masturbacja na rowerze


Andy30

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, czy ktoś z Was lubi masturbować się w lesie podczas wycieczki rowerowej. Mam kolarki rowerowe które są- wiadomo-obcisłe kiedy jadę na rowerze wjeżdżam do lasu zdejmuję majtki później, mam potężny wzwód, ocieram się o ramę rowerową a następnie kończę ręką. Wrażenia są kapitalne :))Orgazm jest kapitalny :))

Odnośnik do komentarza

Andy, o ile masturbacja sama w sobie nie jest niczym nadzwyczajnym, bo wielu mężczyzn jak i kobiet ją uprawia, tak Twoja czestotliwość jest dość wysoka. To, że masturbujesz się w lesie przy rowerze - ok, każdy ma swoje pomysly, jeśli to Cię kręci - w porządku, tylko nie strasz zwierząt i dzieci, które wybrały się na wycieczkę do lasu ;)) a tak na poważnie - miejsce, ok, niektórych kręci seks czy masturbacja na dworze, w miejscu publicznym, czy miejscu z ładnym widokiem. Natomiast co do masturbacji kilka razy dziennie, codziennie - przystopuj trochę, bo później poznasz dziwczynę i okaże się, że masz problem ze wzwodem, opada penis albo nie możesz dojśc. Bo nadmierna masturbacja może prowadzić do uzaleznienia i własnie takich konsekwencji.

http://www.ticker.7910.org/an1cMls0g411100MTAwNDcxNGx8MzU1NjZqbGF8aW4gbG92ZQ.gif

Odnośnik do komentarza

xSandra, trochę się obawiam, ale mam upatrzone ustronne miejsca gdzie nie ma ludzi,poza tym jak tylko są jacyś ludzie to daje sobie spokój.
Komercha,raz miałem taką sytuację, że zacząłem się pieścić a tu nagle usłyszałem grzybiarza, facet mnie nie zauważył albo udawał, ja w każdym razie udawałem Greka rzecz jasna ;))
Masz rację, teraz za względu na grzybiarzy i pogodę nie zawsze mogę się zaspokajać w lesie.

Odnośnik do komentarza
Gość rowerzysta

Ja też robię to na rowerze ale podczas jazdy .Ubieram skąpe slipki a na wierz obcisłe kolarzówki no oczywiście napletek musi być mocno ściągnięty ,ja naciągam prezerwatywę aby nie przemokło bo by było widać no i jadę sobie nastawiony na wytrysk i pomalutku ni się pręży co oczywiście dość widać no i nagle uczucie że dojdę zatrzymuje się i spuszczam się co widać bo tak mi dobrze że nie umiem stać bez ruchu walę wtedy czy kto paczy .Kiedyś zauważyła mnie taka nastolatka widząc jak się zatrzymuje a kolarzówki chyba bardzo odstawały i pomasowała mnie po kroczu aż do wytrysku nie cofając ręki aż do końca orgazmu .Jak widać czasami dobrze jak ktoś cię podgląda.

Odnośnik do komentarza
Gość Dagmara3167

Lepiej że tak odreagowujesz brak stosunków, niż miałbyś krzywdę zrobić jakiejś dziewczynie, bo oszołomów co muszą się na kimś wyżyć na siłę - nie brakuje, a tak na marginesie prościej żebyś znalazł sobie dziewczynkę/partnerkę z krwi i kości, to wtedy wrażeń seksualnych ci nie zabraknie :)

Odnośnik do komentarza

Szczerze to ja już tak próbowałam. Jest to jedyny sposób który mi odpowiadał (przestałam się masturbować) Tobie też to radze przestać się masturbować. Ja robiłam to nawet bez ściągania ubrania i też było fajnie. Taka masturbacja jest super i polecam jeśli ktoś chce to robić (bo np. nie ma partnera i brakuje mu orgazmów czy coś)

Odnośnik do komentarza
Gość spacerowicz

Andy30
raz miałem taką sytuację, że zacząłem się pieścić a tu nagle usłyszałem grzybiarza, facet mnie nie zauważył albo udawał, ja w każdym razie udawałem Greka rzecz jasna ;))

Oj, tam, ja bym ci mógł nawet zrobić loda, jak jesteś fajny. Tyle chodzę po lesie, a jakoś nigdy nie trafiam na fajnego podnieconego kolarza ;-)

Odnośnik do komentarza

Lubię jeżdzić na rowerze,ale żeby zaraz masturbacja.Fakt,że na bezludziu lubię jeżdzić nago.Wiele kilometrów tak jadę i fakt,że często mam erekcję,a jak pomyślę o cipce mojej to wtedy..faktycznie,lekko potrę stojącym kutaskiem o udo,ale nie dopuszczam do orgazmu.Tylko jadę dalej,a wiatr przyjemnie chłodzi mojego stojącego.Traktuję to jako trening dla mojej.Jak słusznie zauważyła jedna Internautka,lepsze to niż zdrada.Fakt,że jestem trochę agresywny i to pomaga mi być lepszym dla ludzi.Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Gość oświecenie

Przeciwwskazaniem tego typu masturbacji i ilości , to brak higieny i fizyczne wycieńczenie organizmu. Przykład z lanoratoryjnymi szczurami: wszepiono im elektrody do Ośrodka Rozkoszy w Mózgu i miały do wyboru: przycisnąć guzik seks lub żarcie. Całymi dniami seksiły aż wreszcie z osłabienia Układu Immunologicznego orgazmami
i braku składników odżywczych pozdychały. Rób tak dalej a podzielisz los sczura.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...