Skocz do zawartości
Forum

Masturbacja przy filmach o piercingu


Gość gk...li

Rekomendowane odpowiedzi

-,-Masturbuje sie wylacznie przy filmikach na yt a tematyka opiera sie o piercing .mam tak od paru lat mam sam 22 i dalej mimo ze mam dziewczyne to i tak jaram sie piercingiem i potrafie rozdwoic sobie jezyk zrobic 20mm dziure w uchu lub parunasto w pepku,pomocy!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza

Po prostu masz taki fetysz, jednych kręcą stopy, drugich jakieś określony miejsce, np. miejsce publiczne,a Ciebie może kręcić modyfikacja ciała. O ile po prostu to Cię w jakiś sposób podnieca, nie przejmuj się tym. Ważne, aby zachować równowagę pomiędzy tym, że coś jest fetyszem i jest tak naprawde czymś okazjonalnym, a czymś naturalnym, bo fetysze są pewną formą zboczenia i nie zawsze sa realizowane w związkach. Musisz też zwracac uwagę na to czy przez ten fetysz nie robisz krzywdy np. sobie. Jeśli nie deformujesz swojego ciała i nie jesteś uzalezniony tylko i wyłacznie od tej masturbacji to ok, jeśli jednak podejrzewasz że jesteś uzalezniony - masturbujesz się tylko przy tych filmach i poczas seksu lub masturbacji bez tego typu filmikow pojawiaja sie problemy np brak podniecenia, jego spadek itp, proponuje rozmowe z psychologiem. Pamietaj ze mozna byc uzalezninym nie tylko od samych filmów, ale i od masturbacji.

http://www.ticker.7910.org/an1cMls0g411100MTAwNDcxNGx8MzU1NjZqbGF8aW4gbG92ZQ.gif

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...