Forum Seks

Brak orgazmu

~anonimowa1992

~anonimowa1992

mam wielki problem nigdy nie doznalam orgazmu ;(jestem z prtnerem ktory tego nie wie nie potrafie mu tego powiedziec,jakie jest powod braku orgazmu

aanielkaa

aanielkaa

zawsze mialas problem z osiagnieciem orgazmu czy teraz tak jest? bo niektore kobiety nie maja orgazmu pochwowego po prostu :)

17 aanielkaa Kobieta, 34 lata, Kraków
czartacz

czartacz

a od długiego czasu współżyjesz? bo na początku gdy kobieta rozpoczyna życie seksualne, musi nauczyć się tego co dla niej przyjemnie i nauczyć się przeżywać orgazm, zastanów się też czy nie stresujesz się podczas seksu z partnerem, czy nie potrafisz się skupić?powody mogą być różne i sama musisz przemyśleć jaka jest przyczyna.

86322 czartacz Kobieta, 26 lat, Warszawa
Komercha

Komercha

przyczyn braku orgazmu mże byc wiele:
1. Niezgranie - jeszcze nie nauczyliście się siebie i nie wiesz tak naprawdę co ci przynosi przyjemność a co nie.
2. boisz się czegoś- może byc to ciąża, albo podświadomie czujesz jakiś lęk, przymus czy cokolwiek innego.
3. Stresujesz się - jesli nie macie ku temu odpowiednich warunków. Boisz się że ktoś was nakryje, że ktoś się dowie itp.
4. problemy anatomiczne

85875 komercha Kobieta, 31 lat, Białystok
ona_niepewna

ona_niepewna

Witajcie. Jestem tu nowa i mam pytanie... Mam już swoje lata -35, ( kilkanaście lat małżeństwa z jednym facetem) choć w sumie partnerów seksualnych 2. Mój problem polega na tym, że nigdy nie przeżyłam orgazmu :( Nie wiem czemu? Pomyślałam, że może jestem jakoś nieprawidłowo zbudowana? Urodziłam dwoje dużych dzieci, ciąże przebiegały raczej prawidłowo... A co Wy o tym myślicie? Dorzucam fotkę mojej intymności... Może jakiś doświadczony Pan się wypowie, czy to moja "wina" czy problem leży gdzieś indziej...
Pozdrawiam...

96022 ona-niepewna Kobieta, 36 lat, ściana wschodnia
austeria

austeria

myślisz, że orgazm jest zależny od tego, jak wygląda wagina, że dorzucasz takie zdjęcie? :)
pewnie chodzi o psychikę, znając życie.

15475 austeria Kobieta, 10 lat, Gliwice
onna_donna123

onna_donna123

No tak... zdjęcie faktycznie -intymne- ale jak jest odważna? To w końcu jej sprawa... Nie chcę nikogo bronić, ani krytykować, ale faceci też wrzucali swoje pytając o różne dolegliwości i jakoś na nich gromy się nie sypały... A skoro dziewczyna ma problem i przez tyle lat go nie rozwiązała...

85705 onna-donna123 Kobieta, 44 lata, lubelskie...
~Lebiotka

~Lebiotka

dobra mniejsza o zdjecię.
Co do braku orgazmów to moim zdaniem tu nie chodzi o budowę anatomiczną zewnętrzną tylko wewnętrzną ( a tam zdjecia nie zrobisz)
Co do samego problemu to może jesteś zbyt mało podniecona, grą wstępną, może czymś się stresujesz, martwisz albo masz jakieś zaburzenia hormonalne.
A czy kochacie się w różnych pozycjach?
Gra wstępna jest odpowiednio długa?

moloko

moloko

Anatomia zewnętrzna nie ma tu nic do rzeczy..;-) co najwyżej wewnątrz, ułożenie strategicznych punktów... a może po prostu Twój mąż Cię nie podnieca...? Jak wyglądają wasze relacje intymne. przepraszam za brutal, ale niestety bardzo dużo kobiet nie ma orgazmu, tylko się o tym nie mówi.
Ja miałam pierwszy orgazm w wieku 25 lat, choć współżyłam z mężem od 17 roku życia. I z tego co rozmawiałam, to wcale nie jest tak że każda ma...

95770 moloko Kobieta, 9 lat, wrzeszcz
Hakownica

Hakownica

Drogie panie tak naprawdę wiele kobiet nie ma w ogóle orgazmu a jeszcze więcej dochodzi jedynie przez pieszczenie łechtaczki.
Czy Twój mąż zajął się odpowiednio twoją łechtaczką? może po prostu w tym tkwi problem że uparcie dążycie do orgazmu pochwowego a to nie nie lada wyczyn bo mało która go doświadcza.

PS a na moje męskie oko zdjęcie całkiem fajne ;) i na pewno nie widać żadnych ułomności :)

85726 hakownica Mężczyzna, 31 lat, Warszawa
~Nefrete

~Nefrete

Dokładnie Hakownica ma rację. Mało która kobieta ma orgazm pochwowy, większość ma łechtaczkowy:) Więc może spróbujcie dłużej pomęczyć łechtaczkę?

kkleo

kkleo

Mam pytanie, jak szybko dojść do orgazmu? Nigdy go nie miałam i nie wiem jak wyglada, co sie wtedy czuje? Bardzo chciałabym mieć orgazm. Mój chłopak jest smutny faktem ze nie moze sprawić żebym szczytowala. Co zrobic! Prosze o rady!

89585 kkleo Kobieta, 18 lat, warszawa
ona_niepewna

ona_niepewna

Dziękuję wszystkim za rady i dobre słowo :) Przepraszam, jeśli kogoś uraziłam fotką...
Tak, nie raz długo "męczymy" łechtaczkę... kiedyś miałam kilka razy orgazm łechtaczkowy, a teraz nic :(( Co jest ze mną nie tak? Podczas seksu jestem wyluzowana, to w zasadzie jedyny czas, kiedy zapominam o swoich kompleksach i czuję się bezpiecznie w ramionach męża :) A dalej jest coś nie tak :( Co robię źle?

96022 ona-niepewna Kobieta, 36 lat, ściana wschodnia
~pancio

~pancio

napewno nie od wyglondu poprostu znajdz sobie odpowiedniego co wie jaki guzi nadusic i napewno zadziala

Zamknij

Wypełnij swoje dane

Ryzyko schorzeń często zależne jest od płci, wieku i wykonywanego zawodu

Wiek determinuje zarówno ryzyko schorzeń, jak i rodzaj leczenia

Dzięki informacji o Twojej lokalizacji i ubezpieczeniu, będziemy mogli zaproponować Ci najlepszych specjalistów i kliniki zajmujące się Twoim problemem

-

Dane kontaktowe potrzebne są nam do powiadomienia Cię o odpowiedziach specjalistów

Akceptuję regulamin zadawania pytań.
Cofnij