Skocz do zawartości
Forum

Mój partner ma za małego penisa


Gość guga1

Rekomendowane odpowiedzi

Przez 2 lata spotykałam sie z facetem z duzym rozmiarem. Zwiazek sie rozpadł. Teraz spotykam sie z cudownym facetem, jest idealny, kochajacy no naprawde swietny, ale ma mełgo penisa :( przyzwyczaiłam się do solidnego dobra natury a tu niestety rozczarowanie. Seks jest kiepski... poddac sie czy macie jakies sposoby??

Odnośnik do komentarza

Kurczak1999
Nie gadajcie głupot, wielkość ma znaczenie a te co mówią że nie ma to pewnie nie miały styczności z małym penisem!!! Poza tym niektóre kobiety lubią porządnego dużego fiutka by było im dobrze.

ehe a ty jesteś kobietą i wiesz to najlepiej :D tylko dla was facetów ma to znaczenie. Jak tu już jedna kobieta napisała - punkt G w pochwie jest blisko wejścia do niej i do tego nie potrzeba super długiego penisa. Gorzej jak jest cienki, ale wtedy wystarczy wybrać taką pozycję, aby jak najbardziej ocierał się o punkt G. Gdzieś ostatnio czytałam ciekawą wypowiedź jak najszybciej kobietę doprowadzić do orgazmu. Facet pisał właśnie o punkcie G, żeby wykonywać szybkie ruchy i penisa wsuwać tylko trochę aby sięgał tego punktu.
Zbyt duży penis może wręcz być przeszkodą we współżyciu, bo powoduje ból.

Odnośnik do komentarza

Kurczak1999
Achaa głupia nie czytasz jak zwykle co ktoś inny napisał
przecież to guga1 napisała ze ma problem czytac nie potrafisz

To nie jest wina jego penisa tylko zapewne facet nie potrafi jej dogodzić. Mężczyźni są często samolubni w łóżku, myślą tylko o swojej przyjemności. Facet z mniejszym penisem (jeśli jest dodatkowo cienki) powinien się bardziej postarać, a nie wykonywać bezmyślne ruchy, które tylko dla niego są przyjemne. Wystarczy ruszyć głową. Ona powinna z nim porozmawiać o tym, co jej sprawia przyjemność, jak chce się kochać, w jakich pozycjach itp.

Odnośnik do komentarza

Najpierw to ty sie zastanöw co bardziej i naprawde kochasz?Wspania£ego faceta z ktörym jeste$ i ktöry z pewno$cia za dobry dla ciebie jest,czy duze kutasy?Je$li on jest anormalnie za ma£y a ty bardziej rozepchana niz przecietne kobiety to uprawiajcie oral i anal przede wszystkim i stymulacje punktu G.jego palcami.A do twojej dziury pakuj duze gumowe pa£y,ktöre zakupisz w sexshopie .Ewentualnie na fisting sie przerzuccie i problem ca£kiem z g£owy macie.Natomiast je$li twoja mi£o$c skoncentrowana jest tylko na fallusach to podaj namiary na siebie.Znam facetöw,ktörych natura obdarzy£a zbyt chojnie i maja problem ze znalezieniem odpowiedniej partnerki z wystarczajaco wielka dziura zeby sobie dogodzic mieszcac sie w niej ca£kowicie.

Odnośnik do komentarza
Gość Anullllqqqqaa

Mój facet ma naprawdę mały interes tz 7cm w wzwodzie i 2.5 cm obwodu dlatego też nie korzystamy z jego sprzętu gdyż nie byłam w stanie wyczóć jego wątłego wacusia , pozostała nam rączka lub wibrator bądź zakładam mu strap-on a potem zamieniamy role i ja go od tyłu na czworaka atakuje i mam w tedy 25 a on tylko 7

Odnośnik do komentarza
Gość Gall Anonima

Miałam dwóch facetów z małym penisem. Jeden miał beznadzieją technikę i chociaż kręcił mnie bardzo i doszłam do orgazmu, wcale nie czułm go w środku. Seks był beznadziejny. Zostawiłam go po trzecim stosunku, nie mówiąc jaka jest przyczyna.
Drugi partner też miał małego ptaszka, aż zaczęłam się bać, że z nim też będzie beznadziejnie. Jednak miał ułańską fantazję i w łóżku był ostry, wchodził szybko i mocno i to było podniecające; była między nami taka chemia, że każdy stosunek kończył się super orgazmem, to był mój najlepszy seks ever!
Wynik: 1:1. Jednak nie mogę przekonać się do powiedzenia "nie liczy się różdżka tylko magik".
Teraz spotykam się z trzecim facetem, który jak wynika z moich badań empirycznych, też ma chyba małego członka. Boję się, że jak okaże się, że on ma małego, to usiądę na łóżku i się rozpłaczę. Już na samą myśl o tym odechciewa mi się seksu. Ale będę musiała się z tym zmierzyć. Co za pech... Wcześniej miałam partnerów z większymi penisami i nie doceniałam tego :D

Odnośnik do komentarza

dadaaria
nie oszukujmy sie - rozmiar ma znaczenie, gdyby moj facet mial poniej 10 i jeszcze chuderlaka cienkiego na pewno by juz nie byl moim facetem. Moze jestem prozna ale mam swoje potrzeby

dadaaria nie jesteś prozna, masz racje, rozmiar ma znaczenie a przede wszystkim grubosc, po prostu facet z malym powinien szukać bardzo drobnych dziewczyn zeby sie dopasowac

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...