Skocz do zawartości
Forum

Zasada 3 randek


Gość Korba18

Rekomendowane odpowiedzi

Boże, proszę cię... chcesz, to idziesz do łóżka na pierwszej, a chcesz, to nawet po roku. Jak pójdziesz do łóżka na 3ciej randce, to na pewno bardziej cnotliwą i szanującą się z ciebie nie zrobi. W ogóle wg mnie to też jest szybko

Odnośnik do komentarza

Dla mnie to takie dziwne... PO co ustalać jakieś zasady, przecież w takich sprawach nie można tak postępować. 3 randki co to jest przecież to oznacza, że idziesz do łóżka z obcym człowiekiem, nic o nim nie wiedząc. Ja rozumiem chemia, namiętność ale to jest za szybko. Może zostać różnie odebrane przez innych, ja i przez samego zainteresowanego.

Odnośnik do komentarza

Krótko. Ale mam jedną koleżankę która bardzo hołduje tej zasadzie niestety. Kiedys pamiętam poszłam do niej na kawę i usłyszałam że jej obecny chlopak jest jakiś dziwny bo byli na 5 randce a on jej nawet nie pomacał... szczękę zbierałam z podłogi jeszcze przez godzinę

Somewhere over the rainbow
Skies are blue
And the dreams that you dare to dream
Really do come true

Odnośnik do komentarza

Zasada 3 randek nie jest zła. Rozumiem, że niektóre kobiety chciałyby przeegzaminować faceta i jeszcze pewnie mu zrobić mu badania, ale są też takie sytuacje że coś między ludźmi jest. Mówiąc krótko, albo chce albo nie. Jak ją nie kręcisz to po co marnować czas na kobietę która Cię w nieskończoność testuje. Lepiej być z kobietą która Cię naprawdę kocha, a nie po tygodniach podchodzenia uznaje, że właściwie to jesteś miły facet ;-P

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...