Skocz do zawartości
Forum

Dlaczego mężczyźni lubią damskie piersi?


Gość Mała__MI

Rekomendowane odpowiedzi

Tak mnie dzisiaj naszło na rozmyslanie:P I zaczełam sie zastanawiac co faceci widza w damskich piersiach. Przeciez to taka sama część jak reka czy ucho ale ucho tak nie podnieca mężczyzn jak piersi. Nikt isę nie patrzy pożądliwie na uszy... Dlaczego mężczyznom tak bardzo podobają się piersi, albo pośladki. co w nich takiego jest, że nie przejdą obok nich obojętnie?

Odnośnik do komentarza

chyba odpowiedź na to jest prosta i powszechnie znana - mężczyźni zwracają uwagę na te części ciała, które symbolizują płodność, prokreację - tak już zostali skonstruowani nawet jeśli zwracając uwagę na kobietę wcale nie myślą o dzieciach

Odnośnik do komentarza

~Achaa
~Mała__MI
no to dlaczego nie patrzą nam na krocze tylko na piersi?:)

bo krocza nie widać więc patrzą na pupę :P jak się rozbierzesz, to już patrzą na krocze haha

Z piersi dziecko pije mleko.
Szerokie biodra są dobre do porodu.
Pupa kojarzy się z seksem i z rodzeniem dzieci.
I chociaż patrząc na nas myślą sobie po prostu o ładnych częściach ciała, to podświadomie wszystko skierowane jest ku prokreacji

Odnośnik do komentarza

No temat w sam raz dla mnie:D Mój facet jest koneserem damskich piersi. Zawsze wyczai jak jakaś nie ma biustonosza:P Oczywiście uwielbia duże. Akurat posiadam miseczkę DD. Był czas, że strasznie mnie denerwowało jak zaczepiał moje piersi. Tłumaczył się, że za krótko pierś mamy ssał. W końcu zapytałam się jego starszych sióstr jak długo ssał cycka no i okazało się że tylko 3 miesiące. Dlatego już mu darowałam:D:D:D:D

Kocha się nie za cokolwiek, ale pomimo wszystko kocha się za nic.

Odnośnik do komentarza
Gość libertyprime

Komercha
no niektórzy mają i to całkiem spore:)

Jak mają nadmiar mięcha to tak:D

A z Achaa się tutaj zgodzę,zresztą piersi są także dobrą strefą erogenną,więc miętoszenie,mizianie i ssanie cycków jak najbardziej pozytywnie wpływa na kobiety i mężczyzn.

Odnośnik do komentarza

Rozkmina kobiet to powoduje tylko uśmiech na twarzy :) a kobiety czemu lubią zbudowanych mężczyzn z dużym przyrodzeniem? to działa taka samo w obie strony w kontekście seksualnym. Facet to facet lubi po**cha i tyle :)

Odnośnik do komentarza
Gość Zakłopotana ...

Z tym że kobiety lubią mężczyzn dobrze zbudowanych to się akurat nie zgodzę, bo mój ukochany jest wysoki, szczupły i wcale nie ma żadnej klaty ani nic w tym stylu, ale jest silny i bardzo mnie podnieca jego ciało, więc nie wszystkie kobiety na to lecą ;) a przyrodzenie to ma akurat spore i nie narzekam :D

Odnośnik do komentarza

Istnieją piersi kobiece i męskie. Te pierwsze są zdecydowanie bardziej ponętne ale to nie znaczy, że facet piersi nie ma, ale trochę inne. Istnieją sutki, istnieje tkanka gruczołowa i tkanka tłuszczowa, no chyba, że mówimy o 13 latku, on istotnie posiada tylko sutki tak samo jak facet, który jest bardzo szczupły.

Faceci uwielbiają zaś męskie piersi przede wszystkim dlatego, że podświadomie kojarzą im się z matczynym ciepłem, okresem kiedy jako osesek, niektórzy pewnie mieli trochę więcej latek, ssali swoje mamy.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...