Skocz do zawartości
Forum

Penetracja mężczyzny przez kobietę


Gość Ares

Rekomendowane odpowiedzi

Podczas stosunku, zazwyczaj podczas upojenia alkoholowego, w chwili uniesienia chciałem aby moja dziewczyna spenetrowała mnie paluszkiem. Wiem, że bardzo się jej to podobało, jednak teraz strasznie mi dokucza. Taka sytuacja zdarzyła się może z 4-5 razy podczas naszego 4 letniego związku. Ona teraz mówi, że mam w sobie coś z "pedała".
Czy naprawdę mam ze sobą jakiś problem? Czy to tylko chwila uniesienia sprawiła, że miałem straszną ochotę na coś wyuzdanego.
Mieliśmy takie 3 epizody, że ona mnie lizała od tyłu, czy to mogło mieć wpływ na " coś więcej" ?

Odnośnik do komentarza
Gość someone601

jak moze byc cos gejowskie jesli robie to z dziewczyną ? wszystkie seksualne fantazje które realizuje się z płcią przeciwną nie mogą być homo, to sa po prostu fantazje, a nie jestem gejem wiec chyba normalne ze realizuje je z kobietą, co tu jest nie normalne?

Odnośnik do komentarza
Gość Anka_Skawka

Ja bardzo lubię jak niedługo przed orgazmem facet wkłada mi palec do pupy jednocześnie będąc penisem w mojej cipce, pełny odlot czując w 2 dziurkach wypełnienie. Jak robił to 1wszy raz chłopak byłam w szoku teraz sama o to proszę.

Odnośnik do komentarza

nie ma w tym nic co jest nienormalne, dla mnie wszystko jest dla ludzi dlatego należy szukać kobiety która lubi seks oral, odrobina dominacji, różne pozycje to podstawa jeśli kobieta leży jak kłoda i nie ma fantazji to szukamy innej

Odnośnik do komentarza
Gość teddy szczęściarz

To obrzydliwe, ale różne formy pieszczot kobiety,to co innego.
Po wielu, wielu latach gorzej było ze staniem na zawołanie. Wtedy spróbowaliśmy miłości francuskiej. Mojej kobiecie to bardzo, ale to bardzo odpowiadało, mi stawało lepiej i czasem kończyliśmy tradycyjnie, a czasem na pieska. I to bez żadnych wiagr itp. Moja kobieta tylko miauczała z radości. I zasypialiśmy szczęśliwi. Spróbujcie tego, warto.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...