Skocz do zawartości
Forum

Problem z grą wstępną i osiąganiem orgazmu u mężczyzny


Rekomendowane odpowiedzi

witam , mam 27 lat i od pol roku mam nowego partnera . Bardzo sie kochamy w zyciu codziennym dogadujemy sie swietnie , ale w łózku mimo iz jest dobrze zawsze mogloby byc cudownie. Moj mezczyna jest szefem wlasnej firmy , nie ma problemów rodzinnych lub domowych,jest w moim wieku. Mam wrazenie ze nie do konca wie co to gra wstepna i ile to znaczy dla kobiety , ma on jednak problem poniewaz nie osiaga orgazmu w sposob naturalny zawsze musi byc stymulowany oralnie lub manualnie. Moja psychika juz tego nie wytrzymuje , kazda propozycja jest brana jako atak z mojej strony i odrazu są awantury , najgorsze jest to ze zaczynam myslec o innych mezczyznach a nie chce poniewaz kocham partnera . Na pytanie dlaczego tak sie dzieje odpowiedzial - nie wiem. Pomocy .

Odnośnik do komentarza

Hmm z tego co piszesz to tylko mu pozazdrościć takiej kobiety jak Ty.
Co do niego to chyba musi iść do seksuologa bo wygląda mi to na jakąś blokadę psychiczną jeżeli tylko oral i rączka wchodzi w grę ale chyba będziesz miała problemy z zaciągnięciem go do lekarza bo on nie widzi w tym problemu :(
Jeżeli on się nie zgodzi to może Ty idź opowiedz specjaliście może podsunie Ci jakieś rozwiązanie.

Odnośnik do komentarza

mam pytanie , czy jest jakas szansa , zebym ja go odblokowała lub pomogła mu ? czuje sie bezsilna , bo mam wrazenie ze nasz zwiazek przez to sie rozpadnie , jestem stara wiec bede chciala miec dzieci , jesli naprawde zostaniemy razem ...obydwoje jestesmy zfrustrowani. mieszkamy razem juz troche dzielimy w zyciu wiele sfer , ja zaczynam juz myslec ze to ze mna cos jest nie tak i nei jest mu wystarczajaco dobrze , malo tego lozko zaczyna mnie odpychac ...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...