Skocz do zawartości
Forum

Ostre słowa podczas seksu


Gość agnesss13

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie, proszę o szczere odpowiedzi. Jestem z chłopakiem rok. Ja mam 24 on 28 lat. Uprawiamy seks od ok. pół roku. Jest jednak coś co mnie niepokoi choć moje koleżanki uważają że to nic nadzwyczajnego. Podczas seksu mój partner... mówi do mnie czasem wulgarnie. Czasem jakby rozkazywał albo nie mówi miło tylko okresla pewne czynnosci w sposob mało subtelny. Moje koleznaki mówią ze to go kreci ale mnie to troche blokuje. Nigdy mu o tym nie mówiłam bo to mój pierwszy partner i nie chce wyjsc ze dopytuje czy cos, ale czy to normalne?

Odnośnik do komentarza
Gość młoda mama

Seks w związku powinien być przyjemny dla obojga, bo jeśli tak nie jest to prędzej czy później to niezadowolenie znajdzie ujście w innych sferach życia codziennego, bynajmniej u mnie tak było. Od kiedy szczerze i otwarcie rozmawiam z mężem o seksie to jest naprawdę ekstra. A jak w łóżku się układa to i codzienne życie układa się lepiej.

Odnośnik do komentarza

~Nimfa Wodna
a ja to lubię:) I to baaaardzo. Uwielbiam kiedy mój mężczyzna tak do mnie mówi. Czuję sie wtedy taka trochę ubezwłasnowolniona, i strasznie mnie to podnieca ...

A mogła byś podać parę przykładowych tekstów które na Ciebie działają? Moja żona ma fantazje o wiązaniu i może to by też jej sie spodobało ale nie wiem jak do tego podejść.

Odnośnik do komentarza

jak najbardziej takie słowa podczas seksu są normalne, niektórzy mężczyźni lubią także jak ich kobieta sama wypowiada takie słowa podczas stosunku, ale jeśli nie kręcą Cię tego typu słowa, to porozmawiaj szczerze ze swoim partnerem, ja osobiście lubię takie słówka podczas seksu, lubię sama też w ten sposób mówić do partnera, według mnie podkręca to atmosferę:)

Odnośnik do komentarza
Gość Pomocy_pls

Ja z moja dziewczyna nie mamy doswiaczenia i ona chce bym na nia mowil brzydko tzw "ze jest d*** / s*** / k***/ niewolinica" znacie jakies slowka ew. wzroty poki co nie uprawialismy seksu ale przez tel np sie troche bawimy ;) wiec potrzebuje jakis zwrotow / zdan / slow zeby po prostu byly ostre :) dziekuje za pomoc

Odnośnik do komentarza
Gość dyskretna żona

Myślę że tego typu teksty są jak najbardziej normalne i funkcjonują w większości związków. Ja osobiście przeżyłam totalny szok jak mój mąż napisał mi sms że właśnie wraca do domu i mam byś jego prywatną kurwą i suką która ma się zachowywać i wyglądać jak totalna dziwka....., i oczywiście miałam czekać na niego w ostrym makijażu i sexi ciuszkach.
W pierwszym momencie wystraszyłam się takiego gwałtownego zachowania z jego strony i odpisałam że oszalał a dziwki to ma w burdelach co pobudziło go do kolejnego smsa w którym już nie!!! że mam nią być ale że już jestem!!! jego dziwką z którą będzie robił nieziemskie pozycje itp...
Muszę przyznać że było to po raz pierwszy i po dawce totalnego szoku jaki przeżyłam bardzo mnie tym podniecił i spodobała mi się rola domowej kurewki

Odnośnik do komentarza

Moj tez probował z początku ale go przystopowałam bo nie za bardzo to toleruję. Ja akurat lubię jak jest subtelnie,zmysłowo i tajemniczo niekiedy bez jakiegokolwiek słowa. Nie zawsze tak musi byc bo lubię zmiany ale przewaznie.

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

~dyskretna żona
Myślę że tego typu teksty są jak najbardziej normalne i funkcjonują w większości związków. Ja osobiście przeżyłam totalny szok jak mój mąż napisał mi sms że właśnie wraca do domu i mam byś jego prywatną kurwą i suką która ma się zachowywać i wyglądać jak totalna dziwka....., i oczywiście miałam czekać na niego w ostrym makijażu i sexi ciuszkach.
W pierwszym momencie wystraszyłam się takiego gwałtownego zachowania z jego strony i odpisałam że oszalał a dziwki to ma w burdelach co pobudziło go do kolejnego smsa w którym już nie!!! że mam nią być ale że już jestem!!! jego dziwką z którą będzie robił nieziemskie pozycje itp...
Muszę przyznać że było to po raz pierwszy i po dawce totalnego szoku jaki przeżyłam bardzo mnie tym podniecił i spodobała mi się rola domowej kurewki

Jak już to w mniejszości związków...,a to co tu jest opisane to mi wygląda na wybujałą wyobraźnię i to faceta...,kobieta by tego nie napisała,
bynajmniej ja tak myślę.

Szanuj zdanie innych...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...