Skocz do zawartości
Forum

Rozmiar penisa u 15 latka


Gość wstydliwy

Rekomendowane odpowiedzi

Gość ewelina112

jestem wogole zdziwiona, że dzieci w twoim wieku juz przejmuja się takimi sprawami, jak długość penisa. sama mam brata wa twoim wieku. jestem od niego duzo starsza i może dlatego jestem jakaś zacofana czy cos.
ale obserwując mojego brata to nie wydaje mi sie zeby on myślal o takiech sprawach. nie wiem moze to on jest taki dziwny. z tego co wiem on i jego koledzy z klasy nie interesują sie jeszcze dziewczynami z klasy, a wrecz sie z nimi kłocą. na razie to wgłowie im tylko gry komputerowe i piłka nozna...
ale wracając do tematu to dlugość twojego penisa jest prawidlowa

Odnośnik do komentarza

ewelina112 - zdziwiłabyś się ile chłopców w tym wieku podejmuje już zbliżenia.. ostatnio moja rodzinna lekarka powiedziała, że przyszedł do niej 16-letni ojciec z dzieckiem.. w XXI wieku dostrzega się zjawisko akceleracji - także - nie dziwmy się takim pytaniom ze strony kolegi ;)

Odnośnik do komentarza
Gość ewelina112

przecież 16 latek, a szczególnie chlopiec to jeszcze dziecko! jak dzieci mogą mieć dzieci?! przecież posiadanie dziecka wiąże sie z jaks odpowiedzialnością, zobowiązaniami.
ale to i tak dobrze, że zajmuje sie tym dzieckiem i się go nie wyrzzekł.
nie wiem, moze to ja będąc w tym wieku miałam tylko takich niedojrzałych kolegow i przez to moje zdziwienie.

Odnośnik do komentarza
Gość Nigdyniekłamie

Mam 15 lat ok 173cm wzrostu i ok 50kg i muj penis ma 18,5 cm czy to nie jest za dużo jak na 15latka ? Bo widze komentarze i sie zastanawiam czy nie mam problemów bo widze ze u 15 latka 184 cm wzrostu jest 16 cm i może ktoś zna na to odpowiedź?

Odnośnik do komentarza
W dniu 17.11.2019 o 23:11, Gość Nigdyniekłamie napisał:

Mam 15 lat ok 173cm wzrostu i ok 50kg i muj penis ma 18,5 cm czy to nie jest za dużo jak na 15latka ? Bo widze komentarze i sie zastanawiam czy nie mam problemów bo widze ze u 15 latka 184 cm wzrostu jest 16 cm i może ktoś zna na to odpowiedź?

Ja mam właśnie to samo mój penis jest wielki 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...