Skocz do zawartości
Forum

Kobiecy orgazm wielokrotny


Gość Quanto

Rekomendowane odpowiedzi

Jak myślicie - czy kobiecy orgazm wielokrotny to dar lub umiejętność kobiet, które mogą doznawać wielu orgazmów podczas stosunku czy też bardziej umiejętność kochanka - tudzież mężczyzny, który potrafi tak zadowolić partnerkę?

Odnośnik do komentarza

moim zdaniem w jednym i drugim jest trochę racji,ale myślę że nawet łącząc i jedno i drugie (niesamowite umiejętności zarówno kobiety w zdobywaniu orgazmów jak i mężczyzn w zadowalaniu partnerki) może być trudno osiągnąć kobiecie orgazm wielokrotny. Myślę, że najwięcej zależy od "jej głowy". Jestem jedną z tych kobiet, które mają orgazmy wielokrotne, i wiem, że u mnie na przykład nie ma na to wpływu umiejętność mojego męża, ale po prostu sama jego obecność. Przy nim czuję się tak niesamowicie w sensie emocjonalnym i fizycznym, że niewiele mi więcej trzeba aby dojść. Z kimś innym nie potrafiłabym w ogóle czerpać jakiejkolwiek przyjemności, nie mówiąc już o orgazmie.

Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem to kwestia budowy ciała kobiety. Każda z nas jest inna, każda inaczej reaguje na bodźce zewnętrzne. Jedne kobiety mają orgazm pochwowy, inne praktycznie w ogóle go nie mają. Jedne kobiety mają orgazm sutkowy - innych, stymulacja piersi w ogóle nie podnieca. Każda z nas jest tak naprawde inna, myslę, że kobiecy orgazm wielokrotny to kwestia budowy ciała i pewnych predyspozycji, aczkolwiek kiedyś gdzies czytałam, że można nauczyć się panowania nad orgazmem, zarówno zintensyfikowania go jak i przedłużenia czy właśnie posiadania wielokrotnego, a nawet ze mezczyzni moga miec orgazm bez wytrysku. ponoc to kwestia panowania i kontrolowania swojego ciała ale ile w tym prawdy i jak to zobic... tego niestety nie wiem. A szkoda ;)

http://www.ticker.7910.org/an1cMls0g411100MTAwNDcxNGx8MzU1NjZqbGF8aW4gbG92ZQ.gif

Odnośnik do komentarza

moim zdaniem dużą rolę bierze psychika ale i znajomość swoich ciał. Jeżeli partner wie co lubi jego partnerka, w której pozycji jest jej dobrze, gdzie ją pieścić to partnerce będzie łatwiej osiągnąć orgazm. Psychika też jest ważna bo ona musi po pierwsze czuć się pewnie, po drugie musi być rozluźniona, otwarta na doznania.

A dragon whisper her name,
on the east.
You win, or you die.

Odnośnik do komentarza

No właśnie - jedni uważają tak, inni tak.. Ale chyba wszyscy razem macie rację - oboje muszą chcieć - to przede wszystkim. A umiejętności faceta chyba to większa część sukcesu - nieudolny kochanek nie zaspokoi kobiety, zaś kobieta zamknięta na przyjemności, nie skupiona na niej - nie osiągnie orgazmów.

Odnośnik do komentarza

Dokładnie, znajomość swoich ciał, ja z moim partnerem mamy dobry sposób abym doszła wielokrotnie i przeważnie się sprawdza, najlepiej wychodzi nam kiedy ja siedzę na nim i mocno ale to mocno się...dociskamy hehehe ale też dużo daje podniecenie.

Odnośnik do komentarza
Gość Staraalejara

Nie wiem jak to wytłumaczyć, ale nigdy nie miałam problemu z orgazmem, potrafię osiągnąć go na różne sposoby, raz łechtaczkowy, innym razem przez stymulację piersi, jeszcze kiedy indziej pochwowy, ale zawsze były to orgazmy pojedyncze, dopiero jak zostałam wdową, z następnym partnerem miałam orgazmy wielokrotne, niestety jego też już nie ma, następny partner miał wspaniałą technikę, i możliwości, ale nigdy nie miałam orgazmu wielokrotnego, co najwyżej dwa orgazmy, w jednym stosunku. Myślę że w większości przypadków siedzi to w głowie, z partnerem z którym osiągałam wielokrotne orgazmy byłam bardzo nakręcona. I mam zamiar to jeszcze powtórzyć z kimś innym :-)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...