Skocz do zawartości
Forum

Zerowe libido


Gość KobietaWdesperacji

Rekomendowane odpowiedzi

Gość KobietaWdesperacji

Witam mam nadzieję, że uda mi się na forum zaczerpnąć trochę porad i wskazówek na mój beznadziejny przypadek, otóż,:
- mam 24 lata i od 4 lat jestem z moim partnerem
jeśli chodzi o niego wszystko jest cudownie jest młody, przystojny delikatny doskonały kochanek jednak ze mną jest poważny problem mianowicie nigdy nie mam ochoty na seks NIGDY! mógłby nie istnieć, Mam dość stresującą pracę jednak nie mogę uznać tego za wytłumaczenie.
- przez 3 lata brałam tabletki hormonalne jednak je obwiniałam za spadek libida i po 3 zmianach, skończyłam z nimi.
- nie biorę już od roku - od stycznia nie miesiączkuję co u mnie jest zupełnie normalne tzn nieregularne miesiączki, byłam u różnych lekarzy którzy nie potrafią mi pomóc i twierdzą że po ciąży powinno się to uregulować
- tak więc co robić czy jest we mnie jakaś nadzieja że znów stanę się namiętną kochanką, czuję się atrkacyjną kobietą spełnioną zawodowo i w życiu.
- czasami oglądanie filmu erotycznego rozbudzi mnie ale gdy lądujemy w łóżku wszystko we mnie krzyczy żeby tego nie robić pomimo używanego żelu i delikatności mojego partnera to wszystko mnie boli na sama myśl PROSZĘ O POMOC

Odnośnik do komentarza

Też radziłabym wizytę u seksuologa - wydaje mi się, że możesz mieć jakieś psychiczne opory, które mogą (i często są) przejawem traumatycznego zdarzenia w dzieciństwie - którego Ty nie pamiętasz, bo go wyparłaś (na przykład molestowanie, gwałt) - to oczywiście taki książkowy przykład, ale przyczyn może być wiele, dlatego lepiej porozmawiać ze specjalistą.

Odnośnik do komentarza

Witam serdecznie,
Ja również skłaniałabym się ku wizycie u seksuologa. Napisałaś, że oglądając film erotyczny odczuwasz pobudzenie seksualne, jednak "wszystko w Tobie krzyczy", żeby nie kochać się z partnerem, a na samą myśl o seksie wszystko Cię boli.
Moim zdaniem problem nie tkwi w libido (bo odczuwasz podniecenie), ale w lęku przed seksem. Dlatego warto skonsultować się z seksuologiem.
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Gość KobietaWdesperacji

Doprawdy to nie książkowy przypadek, udział osób niepożądanych w moim dzieciństwie raczej na pewno wkluczam wychowywałam, choćby dlatego ze w wieku dojrzewania że tak powiem wszystko ze mną było w porządku do 20 roku życia na pewno.
- co do nieodpowiednich warunków to raczej nie ponieważ mój partner mieszka sam.
Boję się że będzie mnie boleć, jestem cała spięta i w nerwach wylewam litry żelu i delikatność mojego partnera nie pomaga.
Po prostu jestem bardzo spięta i sceptycznie podchodzę do całej sytuacji. Mimo że nic nie powinno mnie boleć to już na zaś przewiduję ze będzie nieprzyjemnie. A kiedy próbuję się odprężyć i nie myśleć o tym to jestem obojętnie zimna nie odczuwam niczego a już na pewno żadnej przyjemności. Mój partner na prawdę stara się żeby wszystko było dobrze jest wyśmienitym kochankiem tylko z moją psychiką coś się stało a to niszczy nasz związek.

Odnośnik do komentarza

Otrzymałaś już poradę eksperta z którą zgadzam się w 100% trzeba iść do lekarza psychologa lub seksuologa wygląda to ewidentnie na blokadę psychiczną jeżeli wcześniej było wszystko ok. może doznałaś chociażby jednego niemiłego stosunku z jakimś brutalem albo byłaś czegoś takiego światkiem no może nawet nie naocznym a zapadło Ci to w pamięć i nie chce wyjść. A i Ty masz racje mówiąc że zniszczy to Wasz związek ja bym nie czekał i udał się jak najszybciej do specjalisty.

Odnośnik do komentarza
Gość angellikkaa

żel nawilżający jest dobry ale gdy psychicznie brak pociągu to dużo nie da może tylko tyle że nie będzie tyle bólu. Ja też miałam różne przejścia z moim libido ogólnie od zawsze było bardzo rozchwiane od dużego pobudzenia do zupełnego zera i tak ciągle z miesiąca na miesiąc dopiero te tabletki feminam libido trochę mi to wyregulowały w stronę większego libido cały czas.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...