Skocz do zawartości
Forum

Tabletki podnoszące libido u kobiet


Gość Mała__MI

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Mała__MI

Hej,
Mam problem z libido, wiadomo przy antykoncepcji często spada i u mniewłasnie tak się zdarzyło. Nie chce rezygnować z tabletek ale chciałabym podnieść sobie libido. ostatnio coraz więcej jest reklamowanych w telewizji specyfików na podniesienie libida u kobiet. Któraś to stosowała?

Odnośnik do komentarza
Gość Komercha

wiesz co ja bym się cudów nie spodziewała. Przeważnie w tych tabletkach sa same witaminy czyli coś co możesz dostarczyć w diecie i nie musisz wydawać bóg wie ile. Jesli bardzo ci spadło libido to poproś o zmianę tabletek.

Odnośnik do komentarza

"Jesli bardzo ci spadło libido to poproś o zmianę tabletek."
Wszystkie tabletki hormonalne nie ważne z jakiej firmy robią to samo - powodują sztucznę ciażę hormonalną, tyle że bez dziecka.
Organizm kobiety jest przygotowany na 9 miesięcy ciąży normalej a nie sztucznej na 2, 3, 5 czy 10 lat.
Libido zawsze spada u kobiety po szprycowaniu się sztucznymi hormonami i nic jej nie pomoże zmiana tabletek.

Odnośnik do komentarza

Witam serdecznie. Tabletki na potencję dla wielu mężczyzn są szansą na poprawienie ich życia seksualnego, które z racji problemów z erekcją nie daje tyle przyjemności co kiedyś. Dla mnie również tabletki na potencję stały się drogą do większego zadowolenia, ale zabrało mi trochę czasu, by się na nie zdecydować. Na szczęście szybko nadrobiłem chwile niepewności i zrobiłem szybkie rozeznanie. Preparaty tego rodzaju są obecnie łatwo dostępne .

Odnośnik do komentarza
Gość Zona mloda

Jak widać dużo osób ma problem z libido. Też niewiele ludzi się do tego przyznaje, bo uważają to za wstyd. Na przykład mój małżonek ukrywał to przede mną, kombinował różnymi sposobami żeby unikać sytuacji intymnych. W końcu się przyznał i postanowiłam poszukać mu jakiegoś leku na zwiększenie. Kupiłam Penigen. Polecam, naprawdę mężowi pomogło.

Odnośnik do komentarza
Gość GrazynkaMalinka

Niestety od kilku miesięcy też mam problem z libido, byłam u mojej ginekoloszki i nic nie stwierdziła,zleciła badania hormonów, cukier, cholesterol i też wszystko w normie, poleciła mi jakieś suplementy z apteki żebymsobie pobrala a jak to nie pomoże dala mi skierowanie do psychiatry z podejrzeniem depresji. Niestety po miesiącu brania dwóch na raz suplementów nic się nie zmieniło mimo że w ulotkach
napisane było że poprawa powinna nastąpić już po 2 tygodniach. Trafiłam przypadkiem w internecie na takie tabletki Feminam Libido w aptekach ich nie ma w składzie jakieś zioła nie znane w Polsce i o dziwo po tygodniu
brania widzę realną poprawę, to nie znaczy że mam ochotę wskoczyć każdemu facetowi do łóżka ale zdecydowanie zauważyłam u siebie większą potrzebę i zainteresowanie mężczyznami mam zdecydowanie lepszy humor zaczęłam ubierać się seksownie więcej wychodzę z domu, nawet zdarzyło mi się wymienić spojrzeniami w naprawdę fajnym facetem

Odnośnik do komentarza

Osobiscie nie wiem czy zamówiłabym tabletki z USA. Po pierwsze tak naprawdę nie wiadomo co się zamawia. Po drugie nie ma się pewności czy takie tabletki są sprawdzone i czy tak naprawdę nam nie zaszkodzą :( A mogą....
W Polsce jest wiele tabletk, które pomagają i które są dopuszczone przez krajowe rejestry farmaceutycznez:
asequrella
stimea
libido therapy

Odnośnik do komentarza

Jakiś czas temu robili badania naukowe na skuteczność takich tabletek. I wiele składników zawartych w takich tabletkach ma działania na zwiększenie libido ( lubczyk czy kozieradka). Tak wiec skuteczność jest. Prawda jest jednak taka, że trzeba po prostu to przetestować samodzielnie bo czasami lepiej tabletki zadziałają na jedną osobę, inne na drugą. Zdarza się,ze działania nie będzie ( głównie w sytuacji kiedy problem z libido jest spowodowany przez problemy hormonalne - w takim przypadku trzeba doprowadzić hormony do porządku). Spróbuj sobie libido therapy. Moim zdaniem najmocniejsze z tych, które tutaj wymieniłam.

Odnośnik do komentarza

Popieram wypowiedź powyżej. NIe wiesz oczywiście czy na Ciebie zadziałają bo jednak każdy jest inny. Warto jest jednak spróbować. Jak nie podziała to będziesz szukała dalej ( czy nie jest to skutek jakiejś dolegliwości)

Odnośnik do komentarza
Gość martyna9000

Libido u kobiet może spadać też po źle dobranej antykoncepcji, wiem,nie wiem jaka to anty była, ale kiepsko było, potem zmieniła swoje pigułki na vines i już całkowicie libido wróciło..nie narzekała,ze jej się nie chce kochać i dobrze, bo trochę była juz nie do zniesienia.

Odnośnik do komentarza
Gość Kochaniutki90

Na studiach, jak zaczynałem dopiero życie seksualne to właśnie miałem problemy z erekcją. Raz była, raz nie. Nie wiedziałem od czego. Zrelaksowałem się dopiero po tabletkach dr Penigreat, chyba najbardziej polecanych właśnie przez mężczyzn dla innych mężczyzn. Przyznam, ze bardzo dobrze się po nich czułem. Kilka razy miałem takie erekcje, że dziewczyna, aż była zaskoczona. Oczywiście wszystko na plus, bez skutków ubocznych. Nie borykałem się z problemem małego penisa, ale ogólnie tabletki mi pomogły na inne rzeczy. Do tej pory mam opakowanie na wszelki wypadek. W nagłych przypadkach sobie biorę, nawet dla psychicznego spokoju.

Odnośnik do komentarza
Gość Viviankara

No nie przesadzaj ;) Sama lubię seks i dla mnie jest to bardzo ważna sfera związku. Ogolnie nie wyobrażam sobie związku bez seksu i jestem zdania, ze jeśli seks nie jest udany to związek równiez nie będzie udany. Jednak człowiek nie jest robotem i miewa w związku rózne stany. Czasam bardziej chce mu sie uprawiac seks, czasami mniej. Ze swojej strony polecam;
gadżety erotyczne
wyjazd we dwoje
moze sex elixir? Ostatnie moje odkrycie
oraz oczywiście żele intymne.

Odnośnik do komentarza
Gość viviankara

Wiesz, sama tak na początku myślałam,jednak potem ciekawosć przewazyła, szczególnie,ze opinie jakie przeczytałam były bardzo pozytywne tak wiec postanowiłam, że nie ma się co zstanawiać i sobie zamówiłam. Za pierwszym rzem ochota na seks super ale myślałam,ze to może placebo. Jednak za kolejnymi razami również miałam o wiele większa ochotę na seks. Tak więc moim zdaniem nie jest to tak zupełnie placebo i jednak środek działa.Wiadomo, że nie jest to rozwiazanie na co dzień ale raz na jakiś czas? Czemu nie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...