Skocz do zawartości
Forum

Masturbacja przy partnerze


Gość Mała__MI

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Mała__MI

Mój partner zwierzył mi się, że marzy mu się abym przy nim się mastrubowała. Dla mnie to jest dziwne i krepujące ale w sumie zaczełam się nad tym zastanawiać i nie wiem. On powiedział że w tym czasie on też by się mastrubował. Mówi że podnieca go taki widok i od dawna już o tym marzy. Czy to naprawdę jest podniecające?

Odnośnik do komentarza

Tak, to może być podniecające, szczególnie dla mężczyzny.
Pytanie tylko czy Ty byś chciała spróbować i czy umiesz się 'zachować' w takiej sytuacji ;)
Faceci lubią jak kobiety są swobodne w takich okolicznościach, że ich tak jakby 'wabią' no nie wiem jak tak to sobie wyobrażam ;)
Jeśli chcesz to spróbuj czegoś nowego może warto ;)

Odnośnik do komentarza

To jest super podniecające dla faceta :) ja swoją też już nie raz namówiłem by zrobiła mi taki pokaz :) najczęściej jak mam urodziny to mówię nie chcę żadnego prezentu byś mi kupowała tylko chcę Ciebie. I np albo robi mi jakiś fajny striptiz z niespodziankami albo właśnie bawi się żelowym wibratorem a ja oglądam ale żadko kiedy uda jej się dojść do orgazmu bo ja nie wytrzymuję i dopadam do niej rozgrzany do czerwoności ! Kiedyś za to zagaraliśmy w oral - siadamy naprzeciwko siebie i wspólnie się masturbujemy kto pierwszy patrząc na siebie na swoje reakcje - niestety kobiety mogą oszukiwać facet ma trudniej :) uwieżcie że nie zawsze byłem pierwszy na mecie !

Odnośnik do komentarza

tak to jest COŚ na co ja musiałam namawiać swojego partnera ,ale teraz to On jest bardzo zadowolony i bardziej przekonuje sie do moich róznych innych fantazji :-) tylko On musi robić to samo w tym samym momencie -fajna zabawa - polecam !!!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...