Skocz do zawartości
Forum

Częste erotyczne sny u nastolatki


Gość kamilllcia

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kamilllcia

mam 17 lat. odkąd poszłam do liceum bardzo zaczal mi się podobac chłopak ze szkoly. jest ode mnie rok starszy. Mozna powiedziec że zakochałam się w nim od pierwszego wejżenia. wlaściwie trudno mowic tu o zakochani bo sie nie znamy. jednak on wie że mi się podoba, wyslalam mu walentynke. mimo to on sobie nic z tego nie zrobil.
ciągle o nim myśle, robi ę wszystko aby móc jak najczęściej na niego patrzeć. kiedy obok siebie przechodzimy utrzyujemy kontakt wzrokowy. on jest bardzo przystojny i nie ma dziwczyny. ja tez ponoć nie jestem brzydka. dla niego jeszcze bardziej dbam o siebie. po wakacjach chcę żeby zwrocil w koncu na mnie uwagę. jedank nie wiem jak to zrobić ;< macie może jaakieś pomysly?...
nie widzialam go już od zakonczenia roku szkolnego i jest mi z tym bardzo trudno ;( ciągle o nim mysle i prawie codziennie śnią mi sie jakieś erotyczne sceny z nim związane. budzę sie w nocy cala spocona. nie umiem sobie z tym poradzic. co robić??

Odnośnik do komentarza
Gość kornelia.

W Twoim wieku i w stanie permanentnego zakochania takie sny są normalne. Na pewno masz teraz kontakt z jakimiś ludźmi że szkoły, może więc poprosisz kogoś kto go zna żeby was sobie oficjalnie przedstawił ? Możesz też postarać się dowiedzieć jakie ma hobby i zapisać się na te same zajęcia pozalekcyjne co on. Próbuj, wszystko jest lepsze niż bezczynności.

Odnośnik do komentarza

Czyli zrobił na tobie pozytywne pierwsze wrażenie :)
To dobrze :)
Jeśli chcesz zwrócić na siebie jego uwagę, pojawiaj się w tych samych miejscach co on itp. Wysyłaj mu deyskretne znaki, np. uśmiech :)
Następnego dnia możesz udawać obojętną, chłopak lekko zgłupieje i nie będzie wiedział o co chodzi, a potem z kółko to samo :) Ostatecznie możesz stwierdzić czy warto, a gdy ta facynacja nim ci nie będzie przechodzić możesz myśleć nad tym żeby jakoś do niego zagadać ;)
Bądź pewna siebie i przede wszystkim bądź sobą raz się żyje nie :)

Odnośnik do komentarza

Witam serdecznie,
To normalne, że masz sny erotyczne związane z tym chłopakiem. Zakochałaś się, zafascynowałaś się nim. Często na pewno o nim myślisz i snujesz różne wizje dotyczące tego w jaki sposób się poznacie i jak będzie wyglądać Wasza znajomość. To wszystko potem wraca w snach.
Dowiedz się jakie ma zainteresowania, może też macie wspólnych znajomych - to będzie dobry sposób na zapoznanie się z nim.
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Proszę o pomoc nie mogłem znaleźć innego forum . Więc tak śniła mi się piękna nastolatka . Zacząłem z nią rozmawiać i po jakimś czasie z nią chodziłem .I była tam tez moja była dziewczyna .I ta moja dziewczyna w moim obecnym śnie ją krytykowała . Niała też swoje humory nie odzywała się czasami . Zaproponowała przerwę w tym związku .Nie daje mi to spokoju nie wiem co oznacza ten sen ;P .

Odnośnik do komentarza

Ja w moich erotycznych snach przelecialem juz prawie wszystkie kolezanki i polowe nauczycielek ze szkoly. Fajne jest uczucie
kochac sie z polonistka we snie a pozniej patrzec na nia godzine na lekcji polskiego. Tylko ze tamta akurat miala 55 lat ... fffuuu nigdy wiecej takich snow :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...