Skocz do zawartości
Forum

Jak się zabezpieczacie?


Gość magdah

Rekomendowane odpowiedzi

Hej! Jak zabezpieczacie się przed niechcianą ciążą? Mam 23 lata i nie spieszy się mi i mojemu chłopakowi żeby zostać rodzicami. Brałam przez pewien czas pigułki anty, ale ze względów zdrowotnych odstawiłam. Sama prezerwatywa nie daje mi jakoś pewności...może połączyć ją z inną metodą (bez hormonów) jakieś globulki itd. Czy ktoś z Was stosuje kilka metod dla większej pewności? Piszcie też o przyczynach wpadek, o których słyszeliście, albo przekonaliście się na własnej skórze.

Odnośnik do komentarza

ja obecnie zabezpieczam się gumkami i globulkami i do tego stosunek przerywany i na tej metodzie jeszcze nie wpadłam :D hehe. A tak w ramach ostrożności :) bo urodzilam już nieplanowane dziecko (teraz jestem z tego zadowolona, choć na wieść o ciąży wystraszyłam się, bo miałam 17 lat...). Stosowałam też pigułki anty, ale musiałam odstawić ze względu na pojawiające się "pajączki" :(

Odnośnik do komentarza

przez dwie nas raz to facet nic nie poczuje... wiadomo jak bawisz się granatem to bierzesz pod uwagę że może wybuchnąć...i nie ma co się wygłupiać i nakładać dwóch naraz. Ja się zabezpieczam i zabezpiecza się mój partner ale jak się przytrafi to nie będzie problemu....

Nigdy więcej nie patrz na mnie takim wzrokiem
Nigdy więcej nie podnoś na mnie głosu
Nigdy więcej nie zatruwaj słów gorycz

Odnośnik do komentarza
Gość bezpieczna

Ja nienawidzę prezerwatyw, zreszta to nie jest żadna metoda zabezpieczeń. Od kilku lat biore tebletki antykoncepcyjne i czuje sie z tym dobrze, zwłaszcza że teraz zmieniłam na Belare bo miałam mdłości. nie mam ich już i nie mam żadnych skutków ubocznych

Odnośnik do komentarza
Gość dla wszystkich

w młodym wieku, by nie niszczyć organizmu hormonami:
1. wybierać na seks tylko dni "niepłodne". Wtedy wystarczą tylko globulki Oval Patentex. Mankament: 10 minut po włożeniu do pochwy trzeba odczekać!!! Chłopak w takim przypadku wolny od gumy.
2. w innych dniach tzn."płodnych" lub około płodnych albo się wstrzymać od prawdziwego seksu, albo dziewczyna robi "to" dłonią naoliwioną, lub robi szparę z ud, tam smaruje lubrykantem i facet spuszcza się niby w cipkę. Doznania identyczne.
3. zamiast, szklanka wody, gdyż taniej wychodzi niż skrobanka.

Odnośnik do komentarza
Gość cd. dla młodych

cyt.
albo dziewczyna robi "to" dłonią naoliwioną, lub robi szparę z ud, tam smaruje lubrykantem i facet spuszcza się niby w cipkę
VVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVV
Uważać podczas wytrysku na pochwę by tam nie dostała się sperma!!!! Polecam sztuczmą pochwę, dziewczyna wkłada ją między uda i jazda. Ważne by ją myć i dezynfekować.

Odnośnik do komentarza

~bezpieczna
Ja nienawidzę prezerwatyw, zreszta to nie jest żadna metoda zabezpieczeń. Od kilku lat biore tebletki antykoncepcyjne i czuje sie z tym dobrze, zwłaszcza że teraz zmieniłam na Belare bo miałam mdłości. nie mam ich już i nie mam żadnych skutków ubocznych

Wkurza mnie to jak straszy się kobiety antykoncepcja hormonalną. Własciwie dobrana nie powoduje żdanych skutków ubocznych a wręcz przeciwnie może pomóc przy wielu przypadłościach. Mi pomogła własnie Belara przy mega tradziku.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...