Skocz do zawartości
Forum

Jak powiedzieć partnerowi o swoich fantazjach?


Gość olciak_mm

Rekomendowane odpowiedzi

Gość olciak_mm

Mam 23 lata jestem z moim chłopakiem od 3 lat. Oboje jestesmy raczej cisi i spokojnie, tacy "grzeczni" jak wiele osób to mówi. W łóżku też. Uprawiamy seks klasyczny i oralny (ale nie zawsze) chciałabym spróbowac czegos wiecej np seksu analnego albo jakis gadzetow czy ostrzejszego seksu ale nie wiem jak mam mu o tym powiedziec aby nie wypasc glupio i go nie zrazic bo on jest bardzo wstydliwy, ja troche mniej ale tez mam pewne blokady.

Odnośnik do komentarza

Ja miałem kiedyś taką "grzeczną" dziewczynę do momentu aż kochając się z nią od tyłu nie klepnąłem jej w pośladek spodobało się jej okrutnie, doszło do tego że następnego dnia nabyliśmy wspólnie kajdanki, rozpórkę na nogi, lateksowe pończochy a przy kolejnej wypłacie knebel :)
To ona w kończy nakręciła mnie na golenie intymne i kolczyki w sutkach :) najlepszy sex chyba właśnie był z nią ...

Odnośnik do komentarza
Gość żona  od 10 lat

Witam. Mam podobny hmm problem ...;) moje libido szaleje , bielizna , delikatne rozmowy , filmy , słówka,inicjatywa moja , żeby nakręcic męża na mocniejsze doznania - spełzy na informacjach , że jest jemu dobrze i niema potrzeb żadnych innych.Mąż jest bardziej wstydliwy - ja staram się dążyc do celu . Jestem ogólnie zadowolona z Naszego seksu (orgazmy itp.)Rozpisałam się . Po 10 latach nie mam pojęcia jak z męża wyciągnąc jakiejs szczypty pikanteri - każdy ma jakieś fantazje mniejsze czy wieksze CHYBA KAŻDY ?. A co do seksu analnego udaje mi sie namówić męża max.3 razy w roku ;) a gdyby tak policzyc moje przygotowania (lewatywy , smarowanka ) masakara w setce powinnam sie zmiescic.;))
Ciekawa jestem czy każdy mężczyzna ma naturę dominującą i nie mówie o pejczach i kajdankach . Jeżli ktoś ma pomysł jak powiedzieć a po drodze nie zawstydzić się zdezorientowanego męża to Prosze o ...

Odnośnik do komentarza

Kurczak1999
Ja miałem kiedyś taką "grzeczną" dziewczynę do momentu aż kochając się z nią od tyłu nie klepnąłem jej w pośladek spodobało się jej okrutnie, doszło do tego że następnego dnia nabyliśmy wspólnie kajdanki, rozpórkę na nogi, lateksowe pończochy a przy kolejnej wypłacie knebel :)
To ona w kończy nakręciła mnie na golenie intymne i kolczyki w sutkach :) najlepszy sex chyba właśnie był z nią ...

Ach te twoje fantazje i historyjki hahahaha

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...