Skocz do zawartości
Forum

Prezerwatywy smakowe lub z wypustkami


Gość ZielonaHerbata

Rekomendowane odpowiedzi

Gość ZielonaHerbata

Jak wiemy, wybór prezerwatyw jest naprawde ogromny, różnią się smakiem, kolorem i wypustkami. Uzywacie takich fikusnych gumek? Czy te z wypustkami daja dodatkowe doznania? Czy te pregowane faktycznie wydluzaja stosunek? Jak one sie sprawdzaja, czy moze to tylko reklama i roznica w wygladzie, nic wiecej?

Odnośnik do komentarza

ja raz uzywalam smakowej czy tam zapachowej to miałam takie uczulenie jak nie wiem ale fakt faktem ze sa lepsze niz te zwykle bo te zwykle po prostu smierdza. co do wypustek - ja kiedys stosowalam taka marszczona niby wydluzajaca stosunek ale ja nie czulam zadnej roznicy

Nothing compares, no worries or cares
Regrets and mistakes they're memories made
Who would have known how bittersweet this would taste?

Odnośnik do komentarza
Gość Anonimowa_23

Ja najbardziej lubię, te extra cienkie (fioletowe opakowanie, durex oczywiscie), są tak cienkie ze prawie ich nie czuje. A te prążkowane i inne wydziwiane, rzeczywiscie przedłużają stosunek i wtedy jest za długo, ze ja juz praktycznie nie mam siły :p Nic specjalnego, poza tym, żeby brzydko nie powiedzieć, czuje jakbym miała pakowane tam kilogramy gumy, i tylko mnie to rozdrażnia..

Odnośnik do komentarza

Me Myself and I - ten smrodzik o którym mówisz to pewnie lateks ;) Dlatego nie rozumiem, jak niektóre kobiety mogą w tym chodzić.... Dajcie spokój sukienki albo legginsy z lateksu ? Czyli mam mieć na dupie to, co faceci zakładają na członka ? Bez jaj ...

A co do gumek to ja i tak wole seks bez ;d
No ale cóż, jak trzeba to trzeba.
A słyszałam, że ponoć kondomy sprawiają większe doznania u kobiet :) A u mężczyzn podobno na odwrót ... No cóż, ja tam nie wiem, ale obiło mi się o uszy ;)

Odnośnik do komentarza

hmm używałam z mężem prezerwatyw kupę lat temu, jak byliśmy dzieciakami i zaczynaliśmy uprawiać seks..jakieś powalające nie były, ani te z wypustkami ani bez, trochę lateksu, nic więcej, i nawet przeszkadzało.. ale jak się nauczyłam swoich cykli itd., w sumie dosyć szybko, to to rzuciliśmy, bo lateks nie jest fajny, ogólnie takie rodzaje antykoncepcji są dla nas zbędne.

Odnośnik do komentarza

Ja akurat prezerwatyw po prostu nie uznaję. Są dla mnie ohydne i nie chodzi o to, że to guma, syntetyk, tylko jak się jej używa. Po wszystkim zdejmowanie jej z penisa z nasieniem w środku, wiązanie w supeł i wyrzucanie do kosza. Jezu, to sprowadzanie uczuć to wymiaru klozetu w którym na koniec sięgasz po papier toaletowy.

Odnośnik do komentarza

Nie, nie, wolnego. Nie ma nic obrzydliwego w spermie i pocie. Warunek jest taki, że muszą być w tym uczucia, jeżeli nie zakochanie. Jeżeli jesteś zakochana a mimo to brzydzi cię sperma twojego kochanka to najlepiej nie uprawiaj seksu bo po prostu jest na to za wcześnie.

Pisząc o spermie w zawiązanej prezerwatywie miałem na myśli sprowadzanie spermy do roli niemalże kału. I właśnie to jest ohydne.

Odnośnik do komentarza
Gość Komecha

no ja bynajmniej nie mam takie podejścia... dla mnie prezerwatywa jest prostym sposobem na a) zabezpieczenie ise przed zakazeniem chorobami wenerycznymi. b) przed ciążą.
Nie utożsamiam wyrzucania gumek przez mojego partnera z uczuciami wobec mnie czy seksu ze mną

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...