Forum Seks

Problemy ze wzwodem po lekach psychotropowych

~ar...72

~ar...72

Witam,przez ok.3miesiace zażywałem leki psychotropowe,miedzy innymi NEUROPTOP,po odstawieniu leków mam problem z pełnym wzwodem,prosze o rade,czy to jest przejściowe czy trzeba poddac sie leczeniu. Pozdrawiam.

Odpowiedzi znajdują się poniżej

psycholog Katarzyna Garbacz

psycholog Katarzyna Garbacz

Odpowiedź eksperta

Witam serdecznie,
Zaburzenia erekcji po przyjmowaniu tego rodzaju leków są z reguły odwracalne. Jednak jeśli problemy będą utrzymywały się przez dłuższy czas, warto skonsultować się z seksuologiem.
Pozdrawiam

84447 psycholog-katarzyna-garbacz Kobieta, 29 lat, Lublin
DoctorQuinn

DoctorQuinn

Witam!
Impotencja i inne zaburzenia seksualne to jeden z efektów ubocznych, który może wystąpić podczas stosowania leku Neurotop. W większości przypadków zaburzenia takie mają charakter odwracalny. Gdyby jednak problem się pogłębił lub nie ustępował konieczna będzie konsultacja urologiczna.

25895 doctorquinn Kobieta, 27 lat, Lublin