Skocz do zawartości
Forum

Czy próbowaliście jak smakujecie?


aanielkaa

Rekomendowane odpowiedzi

Watek przyszedł mi na mysl po watku o połykaniu spermy, no właśnie, jak to jest ze faceci chcą aby dziewczyna połykała a sami siebie nie chcą spróbować bo to "be" ??
Nie byliscie ciekawi jak smakuje Wasza sperma - u mezczyzn a jak wydzielina z pochwy - u kobiety?
Ja bedac nastolatka zastanawialam sie nad tym potem o tym zapomnialam ale teraz sobie przypomnialam, to moze kiedys sprobuje.
A co Wy o tym sadzicie? Warto spróbować siebie skoro próbuje nas nasz partner?

Odnośnik do komentarza

Co do tych smaków to ja sie zastanawiam czy z sokami kobiety jest tak samo jak z sokami mezczyzny... No wiecie, ze to, jak smakuja zalezy od jej diety.
Ja co do wypowiedzi Rafaellla - smakuje jak woda źrodlana ? W sumie tak, bo kiedys jak widzialam na podlodze to nawet tak wyglada. Mnie do pewnego czasu w spermie brzydzilo to, ze jest taka jakby zageszczona...

Odnośnik do komentarza

Gęsta sperma to często pierwszy wytrysk od dłuższego czasu a bardziej rzadka to kolejny. Jeżeli chodzi o smak uzależniony od diety to coś w tym jest ale na pewno nie jest tak, że robi się ona na serio słodka. To mit, podobnie jest z kobietą. Chociaż sperma na pewno bardziej pachnie a soki kobiety przynajmniej z mojego doświadczenia są raczej bezwonne za to mają pewien aromat.

Odnośnik do komentarza

Tiara - tak smak kobiety jest tak jak u mezczyzny zmienia sie podczas diety bo moj kumpel mial laske ktora palila jak smok to mowil ze niedobra byla a teraz niby rzucila 9zobaczymy na jak dlugo) i ponoc bardzo sie smak zmienil

Nothing compares, no worries or cares
Regrets and mistakes they're memories made
Who would have known how bittersweet this would taste?

Odnośnik do komentarza

Taaa Rafaelllo ...Mądry się znalazł.Chyba wiem lepiej jak smakuję.
Smak spermy jest uzależniony od diety i palenia,ale nie śluz w kobiecej pochwie.
Więc znajdź sobie pannę...wyliż ją i zobaczysz,że to całkiem przyjemny smak.
Wydaje mi się,że dla ciebie sam fakt iż kobieta jest w stanie wsadzić sobie palca w pochwę i potem wziąć go do ust jest jak z kosmosu...nie ogarniasz tego : I

It's who I am and what I feel
My life is automatic
Up in the air, is what I breath
and it is never static.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...