Skocz do zawartości
Forum

Prowokowanie obcych mężczyzn


Gość Paulinkaaa.1

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Paulinkaaa.1

Kobietki lubicie to robić, często to robicie? Jeśli tak to jakimi sposobami i kiedy, kogo najczęściej?? :)
Ja osobiście lubię czasami jak mi się jakiś mężczyzna podoba, ale tak bardziej subtelnie np spojrzec w oczy i przygryzc warge czy co w tym stylu.
Niektore kobiety lubią prowokować takich ewidentnie brzydkich (wg nich) mężczyzn lub ze wsi, młodszych od siebie czy obcokrajowców. A jak to jest z wami?

Odnośnik do komentarza

Czy mężczyzna ze wsi jest w jakimś sensie gorszy wg Ciebie, skoro stawiasz go na równi z brzydszymi? Tak samo obcokrajowcy? Trochę nie rozumiem tej końcówki wątku...

Ale przechodząc do tematu - jeśli chłopak mi się podoba, fajnie dać jakiś delikatny, subtelny sygnał, że wpadł mi w oko. Nie prowokuję. To nie dla mnie po prostu się uśmiechnę i tyle, ładnie spojrzę - ot co. Warto jednak uważać na prowokowanie przesadne, a wręcz wulgarne, co niestety jest powszechne we współczesnych czasach i trzeba uważać na to kogo się prowokuje, bo nie wiesz czy prowokujesz chłopaka, który Cię zaprosi do tańca i kupi piwo czy zboczeńca, który wyjdzie za Tobą z klubu.

http://www.ticker.7910.org/an1cMls0g411100MTAwNDcxNGx8MzU1NjZqbGF8aW4gbG92ZQ.gif

Odnośnik do komentarza

Paulinko akurat nie każda kobieta musi się narzucać (ja tak uważam, że jakieś minki niegrzecznej dziewczynki czy chichotanie, ciągłe ćwiekanie i świergotanie za facetem, to narzucanie się), żeby zwrócić na siebie uwagę faceta.
Ja jak chciałam zwrócić czyjąś uwagę np na imprezie, to po prostu tańczyłam (a potrafię fajnie wywijać hehe) i widziałam, że mu się podoba. W ogóle wystarczyło, że miałam dekolt i już się gapił w dekolt i to często na chama. Mężczyźni są czasami tacy płytcy :D

Odnośnik do komentarza

i też nie rozumiem co ma do tego, że facet jest ze wsi. Sama jestem ze wsi, ale od dawna uczę się w mieście i ci powiem szczerze, że nie jara mnie jakiś miastowy dresiarz :DDD a badzo pociągający jest taki facet robiący fizycznie, są fajnie zbudowani, a nie jakiś chudy dresik z piwkiem w ręku.

Odnośnik do komentarza

Ps. powiem również że mnie jako faceta kręci to jak idę ze swoją partnerką i obcy faceci się oglądają, czy widzę jak pożerają ja wzrokiem, pan w kasie np. zagląda w dekolt itd. :) czasem nawet razem mamy ubaw jak ktoś się zagapi czy zapatrzy i potem robi się czerwony jak zorientuje się że się na niego patrzymy. Kilkukrotnie moja prowokował coś namawiana przezemnie :) np. nie założyła stanika jak szliśmy potańczyć do klubu lub na wesele założyła pończochy gdzie ciągle było widać koronkę nawet pan młody dostał opierdziel "gdzie się ciągle patrzysz" . Fajne jeśli podoba się zainteresowanym stronom taka prowokacja !

Odnośnik do komentarza

Kurczak przecież z tym dresikiem to było celowo napisane w odpowiedzi na faceta ze wsi...
A co do pończoch, to nie wiem na co się patrzeć, teraz wystające pończochy są w modzie i nikogo nie powinien dziwić ten widok, ale widać dla pana młodego kawałek pończochy to jakieś wielkie halo i podnieta :D

Odnośnik do komentarza

O, Kurczak, ciekawe historie masz ze swoja dziewczyna! Powiedz, a jak sprowokowac mezczyzne tak, by sie az podniecil? jakiem "komunkaty" trzeba wyslac? szczerze, lubie "draznic" facetow w taki sposob, ze na przyklad, odslonie jak by przez przypadek "wecej ciala" a potem od razu schowam, albo potrzasam wlosami, oblizuje usta (a mam pelne i nawet bardzo sexy;-)

Odnośnik do komentarza

By się podniecił ?
To ja ci powiem co ostatnio na mnie zadziałało :)
1. Pozycja nr 1 mam dentystkę babka fajna wesoła ok 40tki i ostatnio jak mi borowała zęba ochylił się fartuch i ona sobie tam patrzyła w te moje zęby a ja w cycki :) biust ładny więc fujara mi stanęła moment (mam nadzieję że się nie zorientowała bo to kiszka a babka ma obrączkę więc mężatka)
2. Małolaty (18tki) jadły lody smiały się i jednej kapnęło prosto w biust i tak wycierała a ja na przystanku naprzeciwko patrzyłem ( była w moim guście świeciło słonko i jak się uśmiechnęła bo zauważyła że ja widzę to od razu rakieta :) i nie mógł opaść więc nie wiem kto bardziej był zawstydzony :)
Wiele nie trzeba trzeba trafić na to co ktoś lubi :) i go to podnieca

Odnośnik do komentarza

Zależy jak jesz tego banana :) jak bardzo podobasz się facetowi, jak jesteś ubrana , jak dawno facet nie bzykał :) to jest wiele zmiennych :)
Moja koleżanka chwaliła się kiedyś mojej pannie że jadąc na woodstok tak spodobał jej się chłopak który jechał ze znajomymi na imprezę że po rozmowi trawjącej 5min poszli sie bzykać do wc. Z Anki to taka cnotka niewydymka a jednak coś zadziałało :) za to jej facet namawiał ją prawie cały rok na seks a tu wystarczyło 5minut!

Odnośnik do komentarza

ale wy bzdury tu piszecie. A tobie Kurczak widzę, że staje ciągle jak małolatowi ^^ na widok każdej kobiety i wszystko cię podnieca. Jesteś jakiś dziwny. Myślisz, że innemu też stanie jak jakiejś trochę loda kapnie na dekolt? Ile ty masz lat? Masz kobietę i wciąż jarasz się innymi, zaglądasz im w dekolt it, dla mnie to jakieś nienormalne, jesteś taki dziecinny...
Dla mnie kobieta, która po 5 min rozmowy z nieznajomym facetem idzie z nim do łóżka, to po prostu dzi*ka i nie ma znaczenia czy z poprzednim nie chciała.
Rusałka, czy ty masz jakieś problemy ze sobą? Chcesz faceta kusić jedząc banana? hahahahahaha przypominają mi się filmy z pustakami go go go go go go Rusałka hahahahaha nie mogę z was...
Jak jesteś sexy to nie musisz zachowywać się wulgarnie, bo i tak przyciągniesz wzrok.
Tak mi się przypomniało jak kiedyś taki chłopak non stop się na mnie patrzył, a ja zrobiłam do niego taką śmieszną minę, bo już mnie to irytowało hehe. A zaraz kolejnego dnia miałam od niego wiadomość i byłam wcześniej nawet pewna, że się odezwie. Mi bardzo łatwo było nawiązać kontakt z chłopakami, bo jestem odważna. Nawet facet mojej koleżanki mnie zasypywał wiadomościami, ale nie chciałam się w to wplątywać. Tearaz to niby się patrzą, ale chodzę zaobrączkowana i najczęściej z mężem więc wiadomo :) No i nie szukam innego, ale to miłe jak się oglądają :)

Odnośnik do komentarza
Gość Paulinkaaa.1

Ty ,,Acha'' moim zdaniem powinnaś troche wyluzować.. to że się pyta o jedzenie banana jest całkowicie na miejscu nie znaczy że od razu wyjdzie na ulice i będzie przed każdym facetem ssała wręcz tego banana -.-
KURCZAK : jeszcze jakieś sprawdzone sposoby? :)

Odnośnik do komentarza

Na mnie działa uśmiech :) puszczenie oka oblizywanie palca prześwitujący sutek :) ale najbardziej jak panna ma takie kurwiki w oczach jakby mnie rozbierała wzrokiem ! A największy afrodyzjak to zapach cipki ale to Na odległość z obcą panną ciężko wyczuć. Ja mam pierdolca jak panna jest wesoła to najważniejsze jest drobna chuda ma małe piersi :) i ma coś w sobie wtedy nawet może być duża i mieć duże Cycki hehe

Odnośnik do komentarza
Gość ramoneska

Fajnie to okreslilies , kurwiki w oczach! Musi byc po prostu pewna siebie, tak mysle, i wtedy juz nie takie istotne, czy jest wysoka czy niska, ma duzy biust czy maly. A na przyklady czy ejst sexy kiedy wyjdzie z lazienki po przysznicu? czy mokre wlosy sa sexy, np? chociaz wiadomo, kto na co leci;-)

Odnośnik do komentarza

mi czasami zdarza się kusić, nie prowokować bo to nie w moim stylu ale kusić. A to jak idę na imprezę założę prześwitująca bluzkę ( tak by widać było bieliznę, ale w sposób subtelny) albo zakładam głęboki dekolt, czy założę pończochy które podczas tańca lekko wystają i widać koronkę. Albo któregoś pięknego razu chciałam pokusić mojego faceta:p i pod skórę motocyklową nie nałożyłam bluzki tylko sam stanik miałam:) Ech podziałało i to bardzo :)))

Nigdy więcej nie patrz na mnie takim wzrokiem
Nigdy więcej nie podnoś na mnie głosu
Nigdy więcej nie zatruwaj słów gorycz

Odnośnik do komentarza

Ta, raczej bardziej pasuje nie prowokowanie, a kuszenie mezczyzn. O, to sprawia wiele pozytywnych emocji, kiedy czujesz, ze sie podobasz facetowi i na ciebie leci. Wazne, by sie nie popuszczac. a tak, delikatnie poflirtowac, a potem zniknac. Niech cwiczy wyobraznie!;-)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...