Skocz do zawartości
Forum

Film erotyczny własnej produkcji


Gość popitka

Rekomendowane odpowiedzi

Hej ;)
Słuchajcie moj chlopak powiedzial mi niedawno ze chcial by nagrac film erotyczny z nami w roli głównej... I że może by nawet wrzucił go na youtube albo jakas inna strone internetowa. Z tym wrzucaniem to powiedzialam stanowczo NIE, ale zastanawiam sie czy faktycznie nie nagrac jakis filmik :) a wy co o tym sadzicie? Nagralibyscie sobie taki, czy to byla by przesada?...,....

Odnośnik do komentarza

My z mężem często takie filmy kręcimy. Jak tylko możemy oczywiście bo mamy czwórkę dzieci, mam nadzieję na jeszcze jakieś BTW. No i robimy często sesje zdjęciowe w różnych miejscach. Jestem atrakcyjną kobietą więc nie mam na tym tle kompleksów. Problem pojawił się teraz kiedy mój mąż wyjechał za granicę, bo chce żebym mu sama robiła zdjęcia i wysyłała. No kilka razy się zgodziłam ale on chce więcej i więcej a wtedy już takie coś nie kręci, tylko wtedy jak się jest razem i obydwoje ma z tego przyjemność. Cieszę się więc że wreszcie się do niego sprowadzamy, bo wreszcie to wszystko wróci do normy:)

Odnośnik do komentarza
Gość Kinder123

No wy chyba oszaleliście. Ludzie..... NIGDY NIC NIE WIADOMO!!! Czy jesteście pewni tego co przyniesie przyszłość?? Może być tak że ta"ukochana połówka" kiedyś zamieni się we wroga i wtedy pomyślcie co się stanie jak taki filmik trafi do sieci!!! A to co raz trafi do sieci, NIGDY już nie zniknie. Dziewczyno z posta wyjściowego..... To że powiedziałaś NIE na umieszczenie filmu do sieci, nie oznacza że on tam by nie mógł trafić!! A jeśli on to zaproponował bo chce mieć na ciebie w razie czego dowód szantażu?? Oj, uwierz że wiele w życiu się doświadczyło i słyszało. Zbieranie różnych rzeczy "w razie czego" na partnera wcale nie jest taką rzadką praktyką, chociaż jest to nieakceptowalne społecznie i uważane za coś haniebnego, więc się o tym głośno nie mówi ani nie zwierza. Więc ogólnie pomysł jest PORONIONY.

Odnośnik do komentarza
Gość kinder123

A co do twierdzeń, że jak się jest już długo to można już w 100% zaufać..... Moi rodzice rozwiedli się i stali zaciekłymi wrogami niszczącymi sobie życie, po....... 25 latach szczęśliwego małżeństwa. Więc jeszcze raz powtarzam... NIGDY NIC NIE WIADOMO!! I nie radze robić takich filmów.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...