Skocz do zawartości
Forum

Uzależnienie od masturbacji kobiety


Gość Nikmi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Chciałabym się dowiedzieć jakie są granice normy w masturbacji. Jeżeli kobieta masturbuje się dziennie średnio około 10-15 razy (max 25), czy wszystko z nią w porządku? Nawet jeśli nie można zasnąć, dopóki się nie osiągnie szczytu, mimo, że wszystko boli i drażni wokół?

Odnośnik do komentarza

matko 10-15 razy dziennie? To bez przesady... Moim zdaniem to jest już uzależnienie. To stanowczo za dużo, nie sądzę aby była jakaś górna granica czy norma ile można się masturbować w ciągu dnia ale to za dużo...

Nigdy więcej nie patrz na mnie takim wzrokiem
Nigdy więcej nie podnoś na mnie głosu
Nigdy więcej nie zatruwaj słów gorycz

Odnośnik do komentarza

Witam serdecznie,
O uzależnieniu od masturbacji mówi się zazwyczaj wówczas, gdy jest to jedyny i preferowany sposób zaspokojenia seksualnego.
Wydaje mi się, że u Ciebie masturbacja jest sposobem rozładowywania napięcia emocjonalnego, stresu i jeśli nie potrafisz jej ograniczyć, ani znaleźć innych sposobów na redukcję napięcia powinnaś zgłosić się do seksuologa.
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Gość tajlona

Seksoholizm ma różne oblicza i podobnie jak inne uzależnienia, tak i te powinno się leczyć. Jeśli szukacie skutecznej pomocy, to warto zapoznać się z Rankingiem Ośrodków Terapii, który posiada oferty ośrodków z różnych stron Polski oraz opinie pacjentów na ich temat.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...